Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Matka nabízela k prodeji svoje děti, ještě než se narodily: Půjde sedět

Matka nabízela k prodeji svoje děti, ještě než se narodily: Půjde sedět
Zdroj: profimedia
Otřesný případ
Zcela odporného činu se dopustila třiadvacetiletá matka samoživitelka, za což nyní půjde na čtyři roky za mříže. Barnokhon Kyzy Rasulzhan se totiž pokusila prodat dva ze svých tří potomků, a to ještě předtím, než se vůbec narodily. Policie ji chytila přímo při činu.

Otřesným případem se musel zabývat ruský soud v Moskvě, který nakonec zrůdnou matku Barnokhon Kyzy Rasulzhan (23) poslal na čtyři roky do vězení. Chtěla se zbavit vlastních dětí za účelem výdělku, ale i kvůli tomu, aby mohla randit s muži. Děti jí zkrátka překážely.

Chtěla je prodat

Ruska byla policií zatčena poté, co se pokoušela prodat dítě na černém trhu. Matka samoživitelka vychovávala tři děti, údajně mělo každé jiného otce. A protože jí děti překážely při randění, vymyslela zlomyslný plán, jak se malých ratolestí zbavit.

Dvě z nich se snažila prodat, a to ještě před jejich narozením. V roce 2017 přidala na internet inzerát, kde jedno z dětí nabízela, jenže ruské policii se ho podařilo zaznamenat. Aktivisté, kteří se snaží černému obchodování s dětmi zabránit, zinscenovali, že chtějí dítě od Barnokhon koupit. Ta se kvůli tomu vydala do Moskvy a když přebírala peníze za teprve týdenní holčičku, spadla klec a žena byla zatčena.

Aktivistka Julie, která měla děťátko odkoupit, uvedla, že Barnokhon se nezajímala o to, co s holčičkou bude dál. "Řekla mi, že je jí jedno, jaký osud její dítě čeká a že až dokončíme koupi, bude to, jako bychom se neznaly," sdělila aktivistka s tím, že zrůdná matka požadovala za dítě 1 milion rublů, což je v přepočtu 360 tisíc korun.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy