Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Matka na pervitinu, otec bezdomovec, Tadeášek zmizel: Někde ho zapomněla, myslí si prarodiče

Matka na pervitinu, otec bezdomovec, Tadeášek zmizel: Někde ho zapomněla, myslí si prarodiče
Zdroj: IZS Mělník
+ Další 4 fotografie
Pátrání
Mělnická policie od pátečního večera pátrá po čtyřměsíčním chlapci jménem Tadeáš Zelenka. Dítě mělo údajně zmizet matce v zámeckém parku. Žena prý usnula a když se vzbudila, dítě bylo pryč i s kočárkem. Blízcí z jejího okolí tomu ale nevěří. Podle nich byla na drogách a dítě někde ztratila.

V pátek ve večerních hodinách začalo masivní pátrání po čtyřměsíčním chlapečkovi. Tadeáš Zelenka se měl mamince ztratit v Hoříně na Mělnicku. Matka šla s dítětem na procházku do zámeckého parku, jenže prý si zdřímla na sluníčku a když se vzbudila, syn byl pryč i s kočárkem.

Byla na drogách

Blízcí z okolí matky ztraceného Tadeáše však její výpovědi nevěří. Únos je podle nich nesmysl. "Že by někdo vzal kočárek a utekl, tomu nevěříme. Spíš zfetovaná usnula a zapomněla na něj. Otázka je kdy a kde jej nechala," je přesvědčena žena z jejího blízkého okolí.

I rodinná příbuzná potvrdila, že matka Tadeáše má k drogám velmi blízko. "Před třemi týdny jí dělali testy na drogy. V krvi se prokázal pervitin," popsala situaci příbuzná se slzami v očích.

Že by Tadeáše unesl otec, blízcí také vylučují, protože k chlapci nemá téměř žádný vztah a neprojevuje o něj zájem. "Je to spíše takovej tulák, pobývá někde u kamarádů u Labe," dodala rodinná známá pro MF DNES.

Pátrání zatím bez úspěchu

Po maličkém Tadeášovi stále pátrají policisté i hasiči. Bohužel se zatím nenašly žádné stopy, které by mohly vést k jeho nalezení. Do akce se zapojí také potápěči a dron.

Tadeáš měl na sobě v době zmizení modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Kočárek je šedý s hnědou rukojetí a spodek kočárku je je černý. "Značka kočárku je Bebbeto Luca," informovali policisté. Chlapeček má blond vlasy a modré oči.

Máte o matce nebo o případu další informace? Ozvěte se na redakce@extra.cz.

Více o případu čtěte zde:

Pátrání je u konce. Policie našla tělíčko mrtvého Tadeáše.

Matka oznámila únos dítěte.

Policie zapojila do pátrání i vrtulník a člun.

Bohužel chlapec se při rozsáhlém pátrání nenašel.

S matkou ztraceného chlapce se problémy táhnou delší dobu. Alkohol, drogy a sociálka.

Mrazivá svědectví o matce ztraceného chlapce: Hledá se tento kočárek.

Tadeášovo tělíčko se našlo v řece. Matka se o něj nestarala. Když plakal, hodila přes něj deku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy