Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Matka mrtvého tyrana Josefa Kuči poslala synovi poslední vzkaz do nebe: Zasloužil si smrt, tvrdí veřejnost

Matka mrtvého tyrana Josefa Kuči poslala synovi poslední vzkaz do nebe: Zasloužil si smrt, tvrdí veřejnost
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
poslední vzkaz
Josef Kuča, který si měl odsedět dvaadvacetiletý trest za utýraní tříletého Marečka z Loun, si svůj trest už neodpyká. Odporný tyran je po smrti a dle informací Expres.cz policie vyloučila cizí zavinění. Rodiče odsouzeného Josefa Kuči jsou přesvědčeni o tom, že by jejich syn dobrovolně ze světa neodešel. Matka Josefa Kuči poslala na sociálních sítích svému synovi poslední vzkaz do nebes a okamžitě se na ni snesla vlna nenávisti z řad veřejnosti.

Josef Kuča, který si měl odpykat dvaadvacetiletý trest za utýrání tříletého Marečka z Loun, zemřel ve vězení. Policie měla vyloučit cizí zavinění, ale rodiče odsouzeného vraha se domnívají, že by si jejich syn život sám nevzal.

"Ano, je to pravda. Přišla k nám dnes policie a předala nám oznámení o smrti syna. Že jim přišel fax a mají nám to předat. Dva dny před soudem jsme za ním byli. Řekl nám, že by si na život nesáhl a že si svůj trest chce odsedět," řekli webu Expres.cz zničení rodiče.

Matka zesnulého Josefa Kuči na sociální sítě umístila poslední vzkaz. "Už si mi odešel navždy," napsala a okamžitě se na ni snesla vlna nenávisti z řad veřejnosti. "No a co? Ještě řvi, že chcípnul. Dobře mu tak. Ani neměl odvahu na to, aby si trest odpykal," píše jeden z rozhořčených komentujících.

"Dobře mu tak. Zasloužil si smrt. Jen škoda, že moc netrpěl. Umučila bych ho k smrti," vyjadřuje se další. Další lidé, kteří s matkou soucítí, žádají, aby ostatní byli ohleduplní k tomu, že ztratila svého syna a za jeho odporné činy přece nemůže. To ovšem někteří nechtějí absolutně akceptovat a myslí si, že chyba nastala již v jeho výchově.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy