Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Matka mrtvého Tadeáška netruchlí a užívá si: Veronika popíjí víno a flirtuje s chlapy

Matka mrtvého Tadeáška netruchlí a užívá si: Veronika popíjí víno a flirtuje s chlapy
Zdroj: Profimedia, Policie ČR
+ Dalších 7 fotografií
úmrtí Tadeáše
Případ utonulého Tadeáše z Neratovic se stále nevyřešil. Dítě sice nezemřelo násilnou smrtí, přesto se mnoho lidí pozastavuje nad tím, proč matka ve výpovědi lhala. Ta si ale ze smrti svého syna nic nedělá a vesele si užívá ve svém rodném městě.

Smrt čtyřměsíčního Tadeáška zasáhla mnoho lidí. Většina z nich by očekávala, že truchlit bude i chlapečkova matka. Ta si ale dál užívá života, jako by se nic nestalo.

V Neratovicích, kde bydlí, byla totiž spatřena ve velmi veselé náladě. V centru města vysedávala na lavičce v obležení tří mužů. V ruce jí nechyběla ani flaška vína. Na oplakávání svého mrtvého chlapečka tak nejspíš nemá čas.

Vyšetřování Tadeášova úmrtí ale stále pokračuje. Přestože Policie ČR zadržela matku Veroniku a jejího přítele, po soudní pitvě se vše změnilo. Ta totiž prokázala, že se nejednalo o přímé zavinění cizí osoby, ale o syndrom náhlého úmrtí.

Oba zadržení tak byli propuštěni a jsou na svobodě. "Podle předběžných výsledků pitvy dítě zemřelo na syndrom náhlého úmrtí. V době oznámení nebyla matka pod vlivem alkoholu ani drog," objasňuje policejní tisková mluvčí Markéta Johnová.

Ta také redakci eXtra potvrdila, že dítě bylo nalezeno v řece, kde bylo zatíženo kamením. „Podle matčiných slov jí dítě z neznámých důvodů zemřelo. Kriminalistům následně označila místo, kde se tělíčka a kočárku zbavila,“ uvedla mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. „V řece byl nalezen i kočárek,“ dodala Johnová pro web eXtra.cz.

Tadeášův otec Dominik S. je stále přesvědčen o Veroničině vině. Redakci eXtra prozradil, že se proti ní chystá udělat právní kroky. „Počkáme na pohřeb. A po pohřbu do toho s právničkou začneme šlapat. Tohle jí neprojde," slibuje otec.

VŠE O PŘÍPADU MALÉHO TADEÁŠE NAJDETE ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy