Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Matka mrtvé řidičky si myslí, že se její dcera obětovala pro kamarádku: Strhla volant!

Nehoda otřásla Českem.
+ Dalších 14 fotografií
Daň nejvyšší si vyžádala divoká jízda dvou dívek na Mostecku. Jedna přišla o život, druhá skončila v nemocnici. Dívky celou dobu streamovaly a sledovaly, kolik lidí jejich řádění sleduje na sociálních sítích. Matka mrtvé dívky je zoufalá a myslí si, že její dcera strhla volant, aby na poslední chvíli zachránila život své kamarádce.

„Já vím, že udělala chybu. Ale ona za to zaplatila, aby se té druhé nic nestalo,“ řekla maminka smutně pro TV Nova. Její dcera prý na poslední chvíli stočila volant, aby se kamarádka zachránila.

Teď si navíc prochází matka dívky velmi těžkým obdobím. Nikola totiž není jediná, o koho v poslední době přišla. „Před dvěma lety mi umřel otec, bojím se, aby mi neumřela máma – ona měla jedinou vnučku. Za chvíli mi už nikdo nezůstane,“ dodala v rozhovoru.

Zároveň prosí uživatele sociálních sítí, aby přestali sdílet video, ve kterém její dcera přijde o život. „Už to video prosím vymažte a nechte ji odejít,“ píše na svém FB.

Jenomže video má sloužit jako odstrašující příklad pro všechny, které by napadlo se za volantem chovat podobně a o jeho použití se uvažuje i v autoškolách.

Nikola V., která nehodu přežila, zůstává dál v nemocnici.

Mohlo by vás zajímat

Další články