Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka Moniky Štikové je v 67 letech neskutečná kočka: Tohle má být prababička?

Monika má krásnou matku.
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 22 fotografií
Moniku Štikovou (45) mohou diváci vídat každé pondělí na televizních obrazovkách Primy v reality show Štiky. Tam přímo exceluje svým chováním a hodně zvláštní povahou. O kom se ví ale jen málo, je její maminka Jindřiška Miklušková (67), která vypadá i ve svých letech naprosto perfektně!

Reality show Štiky vzbudila mezi diváky různé ohlasy. Někteří ji nemůžou ani vystát. Nejvíce všem vadí chování Moniky Štikové. Podle komentářů na sociálních sítích je ke zbytku rodiny zbytečně přísná a sprostá.

Hádky u Štiků jsou na denním pořádku. Ve včerejším díle mohli být dokonce diváci svědky menší bitky mezi Monikou Štikovou a Pepou Koktou (61). Přitom šlo o naprostou banalitu, jako jsou zmizelé klíče.

Monika totiž chtěla odejít na party a při odchodu zjistila, že jí chybí klíče. Okamžitě, aniž by se pořádně podívala, osočila Ornellu (25), že má na svědomí jejich ztrátu. Mezi dvěma Štikami vznikla hádka, kterou nakonec odnesl Pepa Kokta.

Celý incident skončil tak, že si Monika nakonec vzpomněla, že klíčky půjčila malého Quentinovi a ten je omylem strčil do kabelky své babičky. O rodině Štikových a Koktových toho víme hodně. Kdo ale zůstává v pozadí, jsou rodiče Moniky Štikové.

Přitom maminka Moniky a prababička malého Quentina vypadá na 67 let naprosto bezvadně. Při pohledu na její fotky snad nejde ani tipovat, že by jí bylo tolik let. Fotky najdete tady.

Související články

Další články