Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Matka, která v Poště pro tebe proklela svou dceru: Roky života v nesnesitelném utrpení!

+ Dalších 12 fotografií
Smutná slova
V roce 2007 v Poště pro tebe proklela vlastní dceru. Bohumila Karásková (75) se stala nenáviděnou poté, co se v rodině ošklivě pohádali kvůli stokoruně. Od toho okamžiku ji nemohla Alena Horáčková (51) vystát. Korunu tomu její matka nasadila, když na ni uvalila kletbu. Ta se totiž naplnila a Alena živoří v nuzných podmínkách. Bohumila tvrdila, že kdyby to celé mohla vzít zpátky, neváhala by ani minutu!

Byl to tak vypjatý díl Pošty pro tebe, že na něj Češi s ústy dokořán vzpomínají i po dlouhých 11 letech. Zvlášť teď, kdy vyšlo najevo, že kletba Bohumily Karáskové se naplnila. Její dcera Alena Horáčková si totiž sáhla na samotné dno!

Moderátorka Ester Janečková (45) se nestačila divit, když po sladkých řečičkách Bohumila vykvasila a začala řvát na celé televizní studio. „Proklínám tě a proklínám i tvoje děti!“ ječela na dceru. „Ne poprvý a ne naposled!“ reagovala Alena odměřeně.

Je až děsivé, jakou slova mohou mít sílu. Alena totiž skončila opuštěná. Žije jen se svými třemi psy na ubytovně. Živí ji prodej časopisu Nový Prostor, který pomáhá právě lidem, jimž osud nerozdal ty nejlepší karty. A jelikož hrozilo, že kvůli ošklivému zranění skončí o letošních Vánocích na ulici, redakce na ni uspořádala sbírku, která ji ze spárů chudoby na nějaký čas vyrvala.

Největší záhadou zůstává, kam zmizel její manžel Jaroslav Horáček. A proč se o ni nepostarají její tři děti. Paní Bohumile bylo všechno nesmírně líto a nejradši by drsnou hádku v televizi vzala zpět. Už to však nejde.

„Dodnes mě to trápí a hrozně mrzí. Samozřejmě, že jsem to tak nemyslela! Chování mojí dcery mě vyprovokovalo a udělalo se mi zle. To byla prostě emoce,“ řekla Karásková deníku Blesk v roce 2010. „Několikrát jsem dceři nabídla usmíření, ale ona ho nepřijala,“ dodala se smutkem v očích.

Zda se Alena a Bohumila někdy dočkají vzájemného smíru, je bohužel nejisté. Na sociálních sítích kolují spekulace, že paní Bohumila měla před dvěma lety zemřít.

Mohlo by vás zajímat

Další články