Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Matka kojila dítě po použití samoopalováku a tohle mu udělala. Na Facebooku ji za to lynčují!

Krmit děti mimibazarovskými baštami? V pořádku. Omylem je obarvit
samoopalovacím krémem? Hrozný přestupek, za který je dítě odsouzeno
zemřít rakovinou!
Zdroj: koláž archiv
Žena z britského Leedsu si nedala pozor a během kojení obarvila své dítě samoopalovacím krémem. Fotku následně vystavila na internetu. A to byla chyba.

Britka Gemma Colley se před spaním namazala samoopalovacím krémem. Když ji mladší z jejích dvou synů vzbudil kvůli hladu, automaticky ho začala kojit, aniž by se předtím ujistila, že krém na jejím těle už plně uschnul.

Ráno si pak všimla, že dítě má obarvenou polovinu obličeje.

Svým epickým rodičovským failem, jak celou příhodu nazvala, se rozhodla pochlubit i zbytku světa a publikovala ho na facebookové skupině pro matky. Fotka byla následně sdílena mnoha uživateli a dostalo se jí tisícovek lajků. Odezva však ani zdaleka nebyla jenom pozitivní. Naopak.

Colley si o sobě přečetla spoustu peprných slov, z nichž označení jako „nejhorší matka na světě“ bylo ještě slušné. Dozvěděla se také, že její syn teď kvůli ní dostane rakovinu a ona je strašně sobecká. Jak si totiž s dvěma dětmi na krku může dovolit starat se i o sebe a toužit po bronzovém vzhledu své kůže!?

Internetový národ v čele s rozzuřenými matkami jednoduše opět ukázal svou absurdní stránku. Nebo si snad i vy myslíte, že se Colley zachovala jako nejhorší matka na světě?

Související články

Další články