Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Matka kojí svého pětiletého syna! „Je to přirozené,“ hájí se

Rodina žije podle vlastních pravidel.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Neplatí u nich žádné zákony a děti si vychovávají, jak se jim zrovna zlíbí. Rodiče z Anglie Adele (32) a Matt (33) si žijí podle svého a rozhodně si do ničeho nenechají mluvit. Vyznávají takzvaný off-grid způsob života, který klade důraz na svobodu a omezení vymožeností moderní doby. Takže jejich děti nechodí do školy ani k lékaři. Navíc matka kojí svého pětiletého syna!

Matt a Adele Allen z Brightonu kladou co největší důraz na přirozenost. Jejich děti nechodí k lékaři ani do školy a spát můžou jít klidně i ve tři hodiny ráno. Proč jim dávat nějaké zákazy a stresovat je, když se všechno vlastně naučí samy. Navíc Adele svého pětiletého syna Ulyssese pořád kojí! „Syn ode mě občas pije. Myslím si, že je na něm, kdy se oddělí,“ řekla Adele.

Děti nikdy nepůjdou do běžné školy a nesetkají se s vrstevníky. A navíc se narodily lotosovým porodem. Ale je to všechno vůbec bezpečné? Doteď totiž rodiče neví, jestli jejich děti nejsou nemocné. U lékaře byli jen jednou, a to, když se jejímu synovi projevilo astma. Navíc nejsou jejich potomci ani očkovaní.

U lotosového porodu není přítomna žádná porodní asistentka, jenom otec. Placenta a pupeční šňůra nebyly odstraněny hned, ale matka čekala, než sama upadne. Placenta se umístila do studeného sáčku, byla posypána solí a růžovými květy, aby nezapáchala. „Představa porodu v nemocnici se mi znelíbila z mnoha důvodů. Už jen z toho zírání na vás,“ řekla Adele.

„U obou porodů to trvalo 6 dní, dokud se pupeční šňůra neoddělila. Jen to zabalíte a udržíte v čistotě a ono se to samo oddělí a vytvoří dokonalý pupík,“ popsala Adele lotosový porod. Rodiče svoje děti vychovávají v přírodě a učí je rostlinky a všichni spí v jednom pokoji. Rozhodně je ale nechtějí do ničeho nutit. Tak aby pak děti nebyly nuceny později vybírat popelnice, když nebudou mít žádné vzdělání a nikdo je nikde nezaměstná.

Související články

Další články