Sophie je původem z Blackpoolu, ale v současnosti žije se svým partnerem Dannym a synem Shayem v Thajsku. Svého syna stále kojí, i přes to, že už mu jsou 4 roky. Za dva roky už půjde do školy, ale když má chuť, prostě k mamince přijde, sundá jí tričko, vytáhne si prs a napije se. Někomu to může přijít úchylné, odporné a nežádoucí. Spousta lidí matku tvrdě odsuzuje.

Žena video na internet umístila právě proto, aby se jiné matky nebály kojit svoje starší děti. Chce všem ukázat, že je to úplně přirozené a žádná žena by se za to neměla stydět. „Chci, aby se matky necítily špatně a mohly kojit kdekoliv a jakkoliv staré děti,“ řekla Sophie. „Kojení starších dětí je důležité, stejně jako nutriční hodnoty mateřského mléka. Je to i o emocionálním spojení, dítě ví, že jste tady kdykoliv pro něj,“ myslí si.

Sophie se setkává s pozitivními ohlasy, ale i s těmi negativními. A těch je mnohem více. Spousta lidí nechápe, že si 4letý chlapeček vezme maminčin prs, kdykoliv se mu zachce. To by pak mohl dělat v budoucnu i u jiných žen a to rozhodně není normální.

„Udivuje mě, že někteří lidé jsou silně přesvědčeni o tom, jak špatné je kojit dítě a sdílet to na kanále YouTube. Ale já budu pokračovat v nahrávání svých videí,“ nenechá se odradit. Její kamarádky kojí starší děti a pro všechny je to absolutně přirozená věc. Jenže někteří lidé to berou jako něco nemravného, šokujícího, odporného a mluví o tom jako o pornu. „Necítím sexuální potěšení, když kojím svého syna. Prsa mají i jinou funkci,“ tvrdí.

Pod video už se jí zobrazilo téměř 8 milionů komentářů. Je vidět, že kojení starších dětí je stále hodně diskutované téma. Podívejte se na video a udělejte si názor sami.