Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka Josefa K., který utýral Marečka: Neudělal vše, co si lidé myslí, je za tím Simona

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
soud
V pondělí proběhl další soud související s utýráním tříletého Marečka z Loun, jehož smrt dodnes hýbe Českem. Na ten se kromě obviněného Josefa K. dostavila i jeho rodina. Ačkoliv byl soud nakonec neveřejný, matka Josefa promluvila o tom, co se dělo za zavřenými dveřmi. Veřejnost, která k soudu přišla, přesvědčila o tom, že podíl jejího syna na smrti chlapečka zřejmě není tak velký, jak si všichni mysleli.

Podle osob, které se k soudu dostavily a měly možnost hovořit s matkou Josefa K., kterému za týrání a vraždu Marečka hrozí i výjimečný trest, může být všechno trochu jinak, než jak se dosud zdálo. Jak řekla jeho matka, Josef se prý přiznal ke všemu, co provedl, když byl však dotázán například na to, zda Marečka popálil o kamna či žehličku, řekl razantní ne. To má prý nejen potvrzovat, že hovoří pravdu, ale i to, že chlapcova matka Simona T. sehrála v případu jeho smrti větší roli, než si lidé mysleli.

Z okolí rodiny Josefa K. se navíc lidé doslýchají informace, že ačkoliv nebyl svatý, jeho rodina byla vždy slušná a on sám začal být skutečně velmi problémový až v době, kdy se dal dohromady s matkou utýraného chlapce. Ta ho měla údajně využívat jen kvůli penězům, které vydělával, a ona je prý utrácela za drogy. Sama matka Josefa prý potvrdila, že i ona sama jim někdy nakoupila potraviny, ovšem pro nákup si vždy přišla právě Simona, vše si vzala a malému Marečkovi nic nenechala.

Simona, která měla k soudu v pondělí také přijít, se nedostavila. I proto jsou lidé přesvědčeni o tom, že ke svému zesnulému synovi nechová žádnou úctu a že slova Josefa K. a jeho matky mohou být založena na pravdě. Všichni, kteří se diskuze ohledně toho, co se u soudu odehrávalo, zúčastnili, však zdůrazňují, že vraha rozhodně neomlouvají. Přejí si však, aby bylo spravedlnosti učiněno zadost a Simona ze všeho nevyšla s čistým štítem.

Související články

Další články