Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Matka Jakuba Prachaře si dupla: Tady je její jasný vzkaz Agátě

+ Dalších 46 fotografií
vyjádření
Krize manželů Prachařových se posledních pár dní víc a víc prohlubuje. Zatímco Agáta (33) zůstala doma sama s dětmi, Jakub si sbalil svých pět švestek a odstěhoval se z jejich vily v pražském Suchdole. Jejich problémy zasáhly i Veroniku Žilkovou (57) a Danu Batulkovou (61), které se k situaci vyjádřily.

Zatímco Veronika Žilková se nepřímo vyjádřila k manželské krizi své dcery pomocí starého článku o rozvodu, který psala, Dana Batulková zvolila zcela jiný způsob. Matka Jakuba Prachaře není žádnou královnou sociálních sítí a tak byla na názor dotázána na veřejnosti.

O Žilkové a Batulkové je známo, že nikdy nebyly úplně nejlepšími kamarádkami a jejich spor se kdysi prohloubil v momentě, kdy Veronika Danu nařkla z toho, že Agátě Prachařové šmíruje soukromou poštu. „Na nic nereaguji, vyhýbám se všemu, protože mi přijde nedůstojné, aby si dvě ženy našeho věku vyřizovaly věci přes média. A teď nechci nikoho urazit, ale ani světský by se k sobě takovým způsobem nechovali,“ řekla tehdy pro Frekvenci 1 Batulková, které jindy nic do médií nekomentuje.

Dana Batulková je skutečná dáma každým coulem a tudíž když byla na otevíračce obchodu s kosmetikou na partnerkou krizi svého syna dotázána, promluvila s grácií. „Nezlobte se, to vůbec nebudu komentovat,“ sdělila herečka. Tím dala Jakubovi jasně najevo svou loajalitu a Agátě to, že ji nehodlá komentovat.

Mohlo by vás zajímat

Další články