Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Matka hodila novorozenou holčičku do kanálu: Zachránili ji toulaví psi! VIDEO

Zdroj: youtube
Dojemný příběh
V Indii se odehrál opravdu pozoruhodný příběh. Ve městě Kaithal nedaleko od Nového Dillí pohodila matka do příkopu novorozenou holčičku. Vše ale naštěstí skončilo dobře, protože miminko zachránili toulaví psi.

Na bezpečnostní kameru byl zachycen dojemný příběh, o němž informoval web indiatoday.in. Protože v Indii jsou narozené holčičky často považovány za přítěž, není vůbec výjimkou, že se matky snaží dětí zbavit. O to se pokusila jedna z matek ve městě Kaithal kolem čtvrté ráno.

Novorozenou holčičku zabalenou v igelitu tam pohodila do strouhy u silnice a odešla. Na videu je chvíli nato vidět, jak se k místu, kde bylo miminko odhozeno, sbíhají toulaví psi. Ti dívenku zachránili a vytáhli ji ven.

Potom začali psi kolem holčičky hlasitě štěkat a podařilo se jim tak přilákat pozornost lidí, kteří zavolali policii. Miminko je nyní v nemocnici a bojuje o život. "Holčička vážila pouhých 1100 gramů a je ve vážném stavu, ale stabilizovaná," uvedla policie. "Po její matce intenzivně pátráme," dodal.

Související články

Další články