Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Matka dětí Michaela Jacksona slaví 61: Debbie Rowe statečně bojuje s rakovinou

Debbie na rodinné fotce a na aktuální s dcerou Paris.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Narozeniny
Debbie Rowe (61), známá jako bývalá manželka Michaela Jacksona a matka jeho dvou dětí, dnes slaví 61. narozeniny. V posledních letech bývalá zdravotní sestřička bojuje s rakovinou prsu a pohlednou blondýnku byste v ní už dnes jen těžko viděli. Oproti tomu, jak ale vypadala letos na jaře, je vidět, že se její stav zlepšuje.

Debbie Rowe (61) byla Jacksonova dlouholetá fanynka. Nikdy se netajila tím, že manželství s populárním zpěvákem bylo uzavřené jen naoko a především z důvodu, aby mu porodila děti.

Seznámili se spolu v polovině 80. let, když bylo Michaelovi diagnostikováno kožní onemocnění vitiligo. Debbie tehdy pracovala jako dermatologická asistentka na klinice doktora Arnolda Kleina. V jednom z rozhovorů v roce 2009 Debbie uvedla, že byl Michael po rozvodu s Lisou Marií Presley skleslý a osamělý a ona chtěla, aby byl šťastný.

S Jacksonem byli oddáni 14. listopadu 1996 v Sydney v Austrálii. Sňatek byl spíše účelový a rozhodně se nedalo mluvit o vzájemné lásce. Debbie se nechala uměle oplodnit a po obou porodech se o děti takřka nestarala. Veškerou péči nechala na Michaelovi, který si roli otce užíval. Vše bylo domluvené předem.

Syn Prince Michael Joseph Jackson se narodil hned tři měsíce po svatbě - 13. února 1997, rok poté se Debbie narodila dcera Paris Katherine Jackson. S Jacksonem se rozvedli 8. října 1999. I když děti po rozvodu připadly do péče otci, Debbie se s dětmi vždy vídala.

Dnes má s dcerou Paris výborný vztah a podle fotografií na sociální síti je patrné, že je Paris mamince velkou oporou. Debbie dnes žije ve městě Palmdale v Kalifornii.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy