Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Matka dala dcerku (17 měsíců) do vany a odešla: Holčička se bohužel utopila

Matka dala dcerku (17 měsíců) do vany a odešla: Holčička se bohužel utopila
Zdroj: Profimedia.cz
Tragédie
Obrovskou tragédií skončilo jedno obyčejné koupání. Nerozumná matka napustila dceři (†17 měsíců) vanu, ponořila ji do vody a potom z koupelny odešla. Svou nezodpovědností holčičce vzala život. Vyšetřování trvalo dlouhé dva roky, tento týden konečně dospělo ke konci. Žena vyvázla se směšným trestem.

Psal se rok 2017, jeden z lednových dnů a Aarazoo Tawfeeq (36) šla jako obyčejně vykoupat 17měsíční dceru Alii. Sama netušila, že tentokrát jí vanu napouští naposledy.

Holčičku totiž nechala ve vodě samotnou a z koupelny odešla. Nezůstala přitom ani ve stejném patře, ale odběhla si do přízemí. Kdyby byla poblíž, mohla slyšet, že se její dcera topí. Jakmile to zjistila, bylo už příliš pozdě. Na místo sice přispěchali záchranáři a batole převezli do nemocnice, tam už ale lékaři mohli konstatovat pouze smrt.

"Dítě umíralo ve vaně, zatímco matka byla o poschodí níž. Nehlídala ho tak, jak by měla. Příčinou smrti bylo utonutí," řekla webu dailymail.co.uk koronerka.

Tragédie se stala v městečku Burslem na severozápadě Anglie. Policisté případ vyšetřovali dva roky, za tu dobu se jim podařilo usvědčit matku ze zanedbání péče. Za smrt svého andílka vyfasovala 9 měsíců v žaláři, ovšem s odkladem na 12 měsíců. Směšné, myslí si sousedé, ale nic víc s tím dělat nemohou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy