Je to příběh jako z nějakého filmu. Mladí manželé, Melissa a Scott Grovesovi, mají opravdu velikou rodinu, a to si původně chtěli adoptovat jen jedno dítě!

Pár, který žije ve městě Omaha v Nebrasce, vychovává osm synů a jednu dceru. Biologickou dceru má Melissa z hodně divokého vztahu, kdy v sedmnácti letech otěhotněla. O čtyři roky později se potkala se svým současným manželem Scottem. Po svatbě chtěl pár rozšířit rodinu a pořídit si dítě. Bohužel se dozvěděli, že v jejich případě mít dítě přirozenou cestou je v podstatě nemožné. Rozhodli se proto zažádat o adopci.

Výsledné rozhodnutí o tom, že se stanou pěstouny, padlo v roce 2003. Manželé byli na šestitýdenním kurzu o tom, co přijetí dětí z dětského domova přesně obnáší. Kurz ukončili a dostali průkaz, který je opravňoval stát se pěstouny. Po dvou týdnech v noci zazvonil telefon, ve kterém jim oznamovali, že mají skupinu dětí, mezi kterými jsou dva malí bratři a potřebují akutní péči. Okamžité umístění do rodiny bylo potřeba především proto, že celá skupinka dětí žila v naprosto nevyhovujících podmínkách na okraji ghetta plného drogově závislých.

Melissa přiznává, že byla nejdříve vyděšena z představy dvou malých chlapců v domě. Čekala, že bude mít více času se připravit. Nakonec s manželem sedli do auta a jeli si pro kluky. Domů si dovezli tříletého Chase a Noa, který měl 22 měsíců. Po krátké době se ozvali lidé z pěstounské péče znovu, aby rodině oznámili, že se chlapcům narodil sourozenec. „Nemohla jsem říct ne. Byl to přece bratr mých chlapečků,“ říká Melissa, které tak přibyl doma novorozenec Garrett.

O jedenáct měsíců později, po příchodu Garretta, se ozvaly úřady znovu. Těžce závislé ženě a biologické matce chlapců se narodil další syn. Její drogová závislost se na něm podepsala a malý Hayden se narodil s rozštěpem rtu. Domů za svými bratry se dostal ve čtyřech měsících.

Když v roce 2009 přijali manželé další dva novorozené chlapce od stejné matky, Ashtona a Currana, začali už lidé kolem páru pochybovat. Řešili, zda je to ještě normální adoptovat tolik „cizích“ dětí. Melissa ale tvrdí, že je i s chlapci šťastná. A ani na chvíli nepochybovala, že dělá správnou věc.

V roce 2013 dostala zprávu na Facebook od biologické matky chlapců s oznámením, že je zase těhotná a zda by měli zájem o její další dítě. „Měli jsme hodně pádný důvod říct ne, nebylo dost peněz ani času. Navíc další miminko… ale ani nevím, jak se to stalo, a v říjnu 2013 jsme seděli v čekárně a čekali na narození našeho dalšího syna. Narodil se Bryer.“

Osmý a snad již poslední syn přibyl do rodiny nedávno a bohužel kvůli neustálému braní tvrdých drog nezodpovědnou matkou se narodil postižený. „Malý Zayn se narodil předčasně a byl mu diagnostikován Downův syndrom. Každý den nás ale učí trpělivosti a bezpodmínečné lásce. Jsme šťastni, že ho máme,“ uvedla k nejmladšímu synovi Melissa.

Chtěli si osvojit jedno dítě a mají osm kluků. Ničeho prý ale nelitují. Jen doufají, že biologické matce chlapců už nebude umožněno mít další děti, protože, jak říká Scott, není možné se rozrůstat donekonečna.