Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Matka chtěla adoptovat jedno dítě, ale tím to neskončilo. Narodilo se mu totiž sedm bratrů!

Zdroj: facebook.com

Je to příběh jako z nějakého filmu. Mladí manželé, Melissa a Scott Grovesovi, mají opravdu velikou rodinu, a to si původně chtěli adoptovat jen jedno dítě

Pár, který žije ve městě Omaha v Nebrasce, vychovává osm synů a jednu dceru. Biologickou dceru má Melissa z hodně divokého vztahu, kdy v sedmnácti letech otěhotněla. O čtyři roky později se potkala se svým současným manželem Scottem. Po svatbě chtěl pár rozšířit rodinu a pořídit si dítě. Bohužel se dozvěděli, že v jejich případě mít dítě přirozenou cestou je v podstatě nemožné. Rozhodli se proto zažádat o adopci

Výsledné rozhodnutí o tom, že se stanou pěstouny, padlo v roce 2003. Manželé byli na šestitýdenním kurzu o tom, co přijetí dětí z dětského domova přesně obnáší. Kurz ukončili a dostali průkaz, který je opravňoval stát se pěstouny Po dvou týdnech v noci zazvonil telefon, ve kterém jim oznamovali, že mají skupinu dětí, mezi kterými jsou dva malí bratři a potřebují akutní péči. Okamžité umístění do rodiny bylo potřeba především proto, že celá skupinka dětí žila v naprosto nevyhovujících podmínkách na okraji ghetta plného drogově závislých

Melissa přiznává, že byla nejdříve vyděšena z představy dvou malých chlapců v domě. Čekala, že bude mít více času se připravit. Nakonec s manželem sedli do auta a jeli si pro kluky. Domů si dovezli tříletého Chase a Noa, který měl 22 měsíců. Po krátké době se ozvali lidé z pěstounské péče znovu, aby rodině oznámili, že se chlapcům narodil sourozenec. "Nemohla jsem říct ne. Byl to přece bratr mých chlapečků," říká Melissa, které tak přibyl doma novorozenec Garrett.

O jedenáct měsíců později, po příchodu Garretta, se ozvaly úřady znovu. Těžce závislé ženě a biologické matce chlapců se narodil další syn. Její drogová závislost se na něm podepsala a malý Hayden se narodil s rozštěpem rtu. Domů za svými bratry se dostal ve čtyřech měsících.

Když v roce 2009 přijali manželé další dva novorozené chlapce od stejné matky, Ashtona a Currana, začali už lidé kolem páru pochybovat. Řešili, zda je to ještě normální adoptovat tolik "cizích" dětí. Melissa ale tvrdí, že je i s chlapci šťastná. A ani na chvíli nepochybovala, že dělá správnou věc.

V roce 2013 dostala zprávu na Facebook od biologické matky chlapců s oznámením, že je zase těhotná a zda by měli zájem o její další dítě "Měli jsme hodně pádný důvod říct ne, nebylo dost peněz ani času. Navíc další miminko... ale ani nevím, jak se to stalo, a v říjnu 2013 jsme seděli v čekárně a čekali na narození našeho dalšího syna. Narodil se Bryer."

Osmý a snad již poslední syn přibyl do rodiny nedávno a bohužel kvůli neustálému braní tvrdých drog nezodpovědnou matkou se narodil postižený. "Malý Zayn se narodil předčasně a byl mu diagnostikován Downův syndrom. Každý den nás ale učí trpělivosti a bezpodmínečné lásce. Jsme šťastni, že ho máme," uvedla k nejmladšímu synovi Melissa.

Chtěli si osvojit jedno dítě a mají osm kluků. Ničeho prý ale nelitují. Jen doufají, že biologické matce chlapců už nebude umožněno mít další děti, protože, jak říká Scott, není možné se rozrůstat donekonečna.

Související články

Další články