Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Matka Charlieho a Alana ze seriálu Dva a půl chlapa už není sexy dračice. Tuto babču byste na ulici nepoznali!

Zdroj: twitter.com/reprofoto youtube.com
+ Dalších 12 fotografií
Herečka Holland Taylor (84) zářila v seriálu Dva a půl chlapa jako šmrncovní matka a babička, která i ve svém věku vede bouřlivý sexuální život. Ze sexy dračice a dámy se ale stala babička, kterou byste na ulici rozhodně nepoznali.

Holland Taylor (84) se i ve svém věku vždy prezentovala jako sexy dáma, která má šmrnc, umí se obléct a rozhodně nevypadá na tolik, kolik jí je. V seriálu Dva a půl chlapa si tato sexy dračice zahrála matku Charlieho a Alana v podání Charlieho Sheena a Jona Cryera. Jako Evelyn Harper byla okouzlující!

Herečka se ale nedávno objevila v televizní show a fanoušci nestačili zírat. Nikdo nemohl poznat, že jde o tu krásnou a šik dámu Evelyn Harper. Měla bledou strhanou tvář a kruhy pod očima. Na sobě měla divnou košili a šálu. Make-up zřejmě nechala doma a do šmrncovní dámy měla hodně daleko.

Možná jen ten den nebyla v kondici, protože když ji vidíme na červeném koberci, vždy je krásná, upravená a okouzlující. Za vše asi může i její mladší přítelkyně. Podívejte se do galerie na tu proměnu.

Související články

Další články