Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matka budoucího anglického krále a novorozené princezny Kate Middleton na fotkách z divokého mládí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Museli jsme hodně pátrat, ale vyšťourali jsme fotografie z doby, kdy vévodkyně Kate, která dnes porodila Velké Británii princeznu, nebyla vzorňáckou maminkou, ale pěkně to se svou sestrou rozjížděla v centru Londýna.

Takhle už ji neuvidíte. Dnes působí tyto fotky skoro až neuvěřitelně. Z Kate Middleton se díky svatbě, která proběhla před čtyřmi lety, tedy 29. dubna 2011 v londýnském Westminsterském opatství, stala vévodkyně z Cambridge, princezna a oficiální manželka následníka britského trůnu.

Tyhle "fotky ale pocházejí ještě z doby, kdy se jí říkalo Katie-Waitie":, tedy Kačka-Čekačka, protože britský tisk se jí smál, že ji princ William nechce dlouho požádat o ruku.

Ale znáte to, kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp, a tak se i na její přezdívku už dávno zapomnělo, k dnešnímu dni maminka dvou dětí a vzorná představitelka britské královské rodiny to ale svého času uměla taky pořádně rozjet.

Parťačku jí dělala sestra Pippa, majitelka nejprobíranějšího zadečku v Anglii, a holky se uměly bavit. Těm dnům už je ale dávno konec, Kate je dnes módní ikonou a Pippa sportovním šílencem.

Související články

Další články