Dá se ženě, která jde, vezme svá dvouletá dvojčata a utopí je ve vaně, ještě říkat matka? To asi těžko, matky své děti ochraňují, pečují o ně, milují je. Bláznivá Mireya, která se ve svých dvaadvaceti letech starala o tři děti, se zachovala jako opravdová bestie, nikoli matka.

Nejprve utopila dvojčata a následně se snažila to stejné provést s jejich starším bratrem, ale zastavil ji v té chvíli neznámý člen rodiny, který přišel domů. Okamžitě zavolal sanitku, lékaři se oběma chlapečkům snažili zachránit život okamžitou resuscitací. Dvojčata byla v bezvědomí odvezena do nemocnice, kde ale velmi brzy po převozu zemřela.

Policejní oddělení vydalo prohlášení, že poté, co matku zatkli, se ihned k činu přiznala. Důvod jejího jednání je neznámý, případ je velmi čerstvý a policie ho vyšetřuje. Třetí chlapec nemá žádná zranění a je v pořádku.

Jaký trest by si tato žena zasloužila? Velmi pravděpodobně je psychicky nemocná, ale ani to, vraždu dvou nevinných dětí, ještě tak krutým způsobem, neomlouvá.

Na pouhé ČTYŘI roky do vězení šla Češka, která svého syna utopila taktéž ve vaně a důvodem mělo být, že zlobil, případ si můžete připomenout ZDE.