Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Matka Bereniky Kohoutové nesouhlasí s uzavřením hranic! Strach nás neuchrání, píše Obermannová o koronaviru

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
virus a my
Zatímco všichni řeší nouzový stav a omezení běžného života kvůli epidemii koronaviru, někteří se ptají, zda jsou mimořádná opatření opravdu nutná. Spisovatelka Irena Obermannová (57) tvrdí, že uzavření hranic od nákazy neuchrání.

"Včera jsem smazala svůj příspěvek kvůli některým neadekvátním reakcím na něj. Dnes mi to zase nedá. Copak tu opravdu tak málo lidí vnímá, že uzavření hranic a veškerá ta podpora (využívání) zneužívání strachu nás od nákazy neuchrání? To riziko tu je, je veliké a bude ještě větší. Proč se neříká pravda, byť drsná? Jediné, co můžeme dělat, je, snažit se nezblbnout. A ještě jednu otázku mám - až bude vyléčených 100 lidí, mohou jít spolu demonstrovat za otevření hranic? Mohou jít spolu do hospody? Howg," uvedla Irena Obermannová na svém facebookovém profilu.

"To je takový problém zůstat doma s rodinou? To už spolu nevydržíme v jedné místnosti a musíme pořád někde cestovat? Neukáznění zpovykaní lidé jsou zodpovědní za šíření viru. Nezajímá je nic, než jejich vlastní svoboda," vzkázala Obermannové paní Martina.

Jak situaci vnímáte vy? Jsou podle vás mimořádná opatření dobrá? Pomůže dočasné omezení pohybu v boji s koronavirem Napište nám svůj názor do diskuze.

BOJ S KORONAVIREM SLEDUJEME MINUTU PO MINUTĚ

Související články

Další články