Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Matka Bartošové vyvrací Ivetiny temné lži: Pravda o zneužívání otcem a dalších zradách

Iveta Bartošová se svou maminkou Svatavou.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
lži

Brzy to bude deset let, co navždy opustila tento svět zpěvačka Iveta Bartošová. O jejím životě vyšla kniha Má dcera Iveta, která vznikla na základě rozhovorů s její maminkou Svatavou Bartošovou. Ta se rozhodla uvést na pravou míru a dementovat některá prohlášení své slavné dcery. 

Vyvrátila lži

Maminka zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové, paní Svatava Bartošová, ve své knize detailně popisuje těžký osud své dcery, která roku 2014 dobrovolně ukončila život skokem pod vlak. Kniha se zabývá nejen dětstvím, ale i mystifikacemi, které slavná zpěvačka za svůj život vypustila do světa.

Jedna z nich se týkala i pasáže, jež se objevila v její zpovědi s názvem Neměla jsem se nikdy narodit. Tam totiž otevřeně promluvila o tom, že jí matka opakovaně říkala, že je divná, že nepatří do rodiny a museli ji v porodnici vyměnit. To ale Svatava s jistotou dementovala.

Své dceři prý nic takového nikdy neřekla. "Bylo to hrozné, když to v té knížce napsala a při čtení jsem brečela," uvedla Svatava Bartošová v knize Má dcera Iveta od Miroslava Graclíka a Václava Nekvapila. "Známí se divili, že si nechám líbit, aby o mně dcera takhle mluvila, ale co jsem měla dělat?" položila si řečnickou otázku.


Podraz pro rodinu

Matka jedné z nejúspěšnějších českých zpěvaček prozradila, že to bylo v době, kdy se Iveta téměř zcela odstřihla od celé rodiny. "Nevím, co se s ní stalo, že si takto vymýšlela," posteskla si Svatava a povyprávěla historku o tom, že se jí dcera ptala, kdo ji koupal, když byla malá. Následně o tom vyšel šokující článek.

"Nakonec vyšlo v bulváru, že byla jako malinká zneužívaná tátou, a ona tomu věřila. Když jsem to v novinách četla, byla jsem z toho rozhozená, protože to nebyla pravda," uvedla maminka Ivety Bartošové s tím, že se tato informace čas od času někde objeví. "V žádném případě to není pravda! Manžel miloval obě dvě stejně, chodil s nimi na procházky, ale o vaření, praní a děti jsem se starala já. Byla to od Ivety velká rána pod pás," dodala. Iveta má dvojče Ivanu a ještě bratra Lumíra.

Artur na premiéře filmu Iveta


Celé Česko šokovala dne 29. dubna 2014 zpráva o tom, že zpěvačka Iveta Bartošová spáchala sebevraždu. "Dne 29. 4. 2014 tragicky odešla ze života zpěvačka, paní Iveta Bartošová. Věnujte jí prosím tichou vzpomínku a přejte klid její unavené duši. Za zarmoucenou rodinu maminka," stálo na parte. Do pravého horního rohu nechala napsat úryvek z Tiché písně, kterou Iveta považovala za svou modlitbu, citoval web Aha! pár dní po její smrti.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy