Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka (43) porodila sedm dětí a má postavičku jako lusk! Jak to udělala?

Matka sedmi dětí má neuvěřitelnou postavu.
Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Jessica Enslow (43) z amerického Utahu vychovala neuvěřitelných sedm dětí. Přes množství porodů, které absolvovala, má postavu jako modelka. Vypadá tak skvěle, že ji považují za sestru její dvaadvacetileté dcery. K vysněné postavě se dopracovala pomocí pravidelného posilování na strojích. Ženy po porodu by si z ní měly vzít příklad.

Zasloužilá matka Jessica Enslow porodila za svůj krátký život již sedm dětí. Její prvorozené dítě přišlo na svět v roce 1994, když jí bylo pouhých devatenáct let. Své druhé přivítala nedlouho poté, v jedenadvaceti. To úplně poslední spatřilo světlo světa roku 2013. Posléze se Jessica rozhodla, že něco provede se svou postavou. Začala cvičit a jíst zdravě. Pomohlo jí především kardio cvičení.

Dává přednost malým porcím jídla s tím, že její tělo by ani nestrávilo hamburger nebo hranolky. Svůj metabolismus už má nastavený jinak. Instgramoví fanoušci píší, že Jessica a její dvaadvacetiletá dcera vypadají spíše jako sestry než matka s dcerou, píše Dailymail.

Jessica tvrdí, že teď má lepší křivky, než v době, kdy ještě žádné děti neměla. Za dosažením vysněné postavy stojí především podpora jejího manžela a nejstarších dětí. Dříve jedla jen nutellu a banány na toustu. Tomu je ale konec. Do tělocvičny chodí až třikrát týdně, když jsou děti ve škole, a každé pondělí vstává brzo ráno, aby se věnovala kardio cvičení. „Kde je vůle, je i cesta,“ napsala Jessica na Instagram.

Související články

Další články