Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Matka (†32) se snažila zachránit syna (5), rozdrtilo ji auto: Prý čekala miminko

tragédie
Fatální následky měla v sobotu večer kolize, kterou se snažila vyřešit 32letá řidička v Kamenickém Šenově. S vozem Ford Explorer, ve kterém měla na zadním sedadle svého pětiletého synka, zaparkovala v kopci a na chvíli se vzdálila. Následně se ale vůz samovolně rozjel a začal couvat. Žena se pokoušela zachránit dítě a zároveň zastavit auto, to ji ale přimáčklo ke stromu. Prý byla v 5. měsíci těhotenství.

V Kamenickém Šenově na Českolipsku došlo ke strašlivé nehodě. 32letá maminka zaparkovala své vozidlo i s pětiletým synkem uvnitř na kopci a na chvíli se vzdálila. Její Ford Explorer však byl zřejmě špatně zabrzděný, rozjel se, a žena se snažila nejen zachránit syna, ale i zastavit vůz.

Strašlivou situaci popsala pro TV Nova sousedka. „Chtěla za každou cenu vyndat kluka ze sedačky, ale auto se stočilo a přimáčklo ji na strom. Nemohla vědět, kde se auto zastaví, proto se asi tak snažila. Dole je potok a hned hlavní silnice. Je to strašné neštěstí,“ sdělila. Svědci televizi Nova mimo jiné vypověděli i to, že žena měla být v pátém měsíci těhotenství.

V důsledku přimáčknutí autem na strom utrpěla žena zranění neslučitelná se životem. „Nezletilé dítě je v pořádku, rodině zemřelé ženy, která je na místě tragédie, se věnuje policejní psycholog,“ sdělila policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Policisté budou zjišťovat, proč a za jakých okolností se zaparkované vozidlo dalo do pohybu.

Související články

Další články