Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Matka (27) zabila pět dětí, přežil jen Marcel: Našli je v postýlkách, před smrtí je nakrmila

Matka (27) zabila pět dětí, přežil jen Marcel: Našli je v postýlkách, před smrtí je nakrmila
Zdroj: unsplash.com
vražda
V německém Solingenu se stala příšerná tragédie. Sedmadvacetiletá matka se rozhodla zavraždit svých pět dětí. Šesté dítě nechala naživu. Sama se poté pokusila spáchat sebevraždu. K bestiálnímu činu ji nejspíš vedl fakt, že se jí zhroutilo manželství.

Státní zástupce Heribert Kaune-Gebhardt předpokládá, že pět dětí ve věku jednoho roku, dvou, tří, šesti a osmi let bylo omámeno sedativy a následně uškrceno jejich vlastní matkou Christine K. (27), uvedla německá média. Děsivá tragédie se odehrála v Solingenu v Severním Porýní-Vestfálsku.

V osudný den šel jedenáctiletý Marcel do školy. Matka ale dopoledne školu kontaktovala a sdělila, že své šesté dítě vyzvedne dřív z rodinných důvodů. Společně s chlapcem pak odjela vlakem do Düsseldorfu, kde vystoupila. Marcela poslala dál vlakem za babičkou. Té Christine napsala podivnou zprávu. V ní podle vyšetřovatelů stálo, že se jí vede velmi špatně z důvodu odloučení od manžela. Pak dodala jen: "Pošli policii ke mně domů, děti jsou mrtvé." Potom skočila pod vlak. Pokus o sebevraždu jí ale nevyšel a s vážnými zraněními byla dopravena do nemocnice.

Babička neprodleně zavolala na policii, která ihned jednala. Policisté dorazili na místo činu, kde nalezli mrtvé děti ležící v postýlkách. Před jejich tragickou smrtí je matka nechala najíst. "Na stole byly misky a zbytky od snídaně," objasnili detektivové.

Podle policistů a státního zástupce se Christine k pětinásobné vraždě uchýlila ve stavu psychického a emocionálního přetížení. Šéf oddělení vražd Maierhofer uvedl, že žena žila skoro rok sama bez manžela. „Ženu jsme zatím nemohli vyslechnout, takže o motivu činu se můžeme jen dohadovat, ale s největší pravděpodobností byl motivem vraždy dětí rozpad manželství,“ dodal Maierhofer.

Policie zatím neví, proč žena nechala žít své nejstarší dítě. Maierhofer předpokládá, že je chlapec naživu, protože byl ve škole.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy