Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Mateřství udělalo z Ewy Farné bohyni ženských tvarů: Zpěvačka nikdy nevypadala lépe

Mateřství udělalo z Ewy Farné bohyni ženských tvarů: Zpěvačka nikdy nevypadala lépe
Zdroj: Ewa Farna archiv
+ Dalších 16 fotografií
mateřství
Už to bude pomalu rok, co oblíbená zpěvačka Ewa Farna (26) porodila svého prvního potomka, syna Artura. Ewa o sobě dává vědět na sociálních sítích poměrně často, ale nedávno dostala fanoušky do kolem hned dvakrát. Zveřejnila totiž snímky, ze kterých lze snadno vyčíst, že mateřství jí nadmíru prospívá.

Ewa Farna (26) s manželem Martinem Chobotem se vší pečlivostí a rodičovskou starostí vychovávají prvního syna Artura. Oblíbená zpěvačka a hudebník se rozhodli, že chlapečka prozatím veřejnosti neukážou a své soukromí si bedlivě střeží.

Nedávno ovšem Ewa odkryla kousek z rodinného života a ukázala fanouškům, jak jejich téměř roční syn dovádí s kytarou. Evidentně malý Artur podědil geny od tatínka a roste z něj další hudebník. Objevily se i spekulace o tom, kdy manželé pořídí Arturovi bratříčka nebo sestřičku.

O druhém těhotenství ovšem zpěvačka zatím nemluví a náležitě si užívá roli maminky pečovatelky, kterou ovšem dokáže skloubit s prací a ještě u toho dobře vypadat. Na sociálních sítích umístila dva snímky v krásných růžových šatech, ve kterých vypadá doslova jako bohyně.

Mateřství sympatické zpěvačce velmi prospívá a lidé se shodují na tom, že nikdy nevypadala lépe. "Ewo, vy jste skutečně nádherná maminka. Smekám před vámi, jak vše zvládáte s úsměvem. Tak to má být," vzkazují komentující na Instagramu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy