Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mateřství podtrhlo její krásu: Ewa Farna ukázala fotky, na kterých vypadá jako modelka

Zdroj: archiv Ewy Farné
+ Dalších 14 fotografií
je to kočka
Čím déle je maminkou, tím je krásnější! Zanedlouho uplyne už osm měsíců od porodu Ewy Farné (26), ale zpěvačka je nezastavitelná i se synem na krku. Dokonale stíhá nejenom péči o dítě a pracovní povinnosti, ale jak je jasně vidět, dbá i o svou vlastní vizáž!

Ne každá žena dovede práci, rodinu a krásu skloubit, to ale není případ Ewy Farné Ještě než se stala maminkou, stěží se zpěvačka vyrovnávala s posměšky na její korpulentnější postavu. Tomu je konec!

Farna sice nemá nejútlejší pas v showbyznysu, přirozené půvaby by však mohla rozdávat a ještě by jí zbylo. Je neuvěřitelné, co všechno stíhá. Práci jí sice brzdí koronavirová krize, ale před jejím vypuknutím zvládala koncerty i péči o malého syna. Do toho zapracovala i na sobě samotné a shodila nějaké to kilo navíc. Na fotkách vypadá bez nadsázky jako profesionální modelka.

V karanténě je Ewa už dva týdny, ale o rozum zatím kvůli izolaci nepřichází. Naopak se snaží motivovat i svoje fanoušky, aby zůstali doma. "Naše lidské boje teď nemají hrát prim, v našem vlastním zájmu. Nevím, jak vy, ale já vidím, že se to děje! Spolu to zvládneme!" vzkázala zpěvačka.

Podívejte se do galerie na její modelkovské fotky!

Související články

Další články