Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mateřství Ornelly Koktové obrazem: Velký brácha Quentin se dojemně stará o malého Svena

Mateřství Ornelly Koktové obrazem: Velký brácha Quentin se dojemně stará o malého Svena
Zdroj: Ornella Koktová archiv
+ Dalších 21 fotografií
mateřství
Ornella Koktová (27) se nedávno stala dvojnásobnou maminkou a prožívá krásné období. I když je starost o dvě malé děti náročná, s malým Svenem jí pomáhá buď manžel Pepa Kokta nebo starší Quentin. Ornella s novým členem rodiny nedělá žádné tajnosti a na sociálních sítích se Svenem ráda pochlubí. Lidé jsou z malého kloučka uneseni a někteří se ptají, zda si Koktovi nechtějí do třetice pořídit ještě holčičku.

Ornelle Koktové (27) se podařil skutečný majstrštyk. Svého druhého syna Svena přivedla na svět přesně na apríla, tedy 1. dubna. Ornella se svěřila, že pobyt v nemocnici na intenzivní péči pro ni byl náročný.

Kvůli pandemii koronaviru byly totiž zakázané návštěvy a Ornella si musela po císařském řezu poležet pár dní v nemocnici. Nyní už je doma a spokojená se svou velkou rodinou. Na starším Quentinovi bylo už před Svenovým narozením vidět, že se na malého brášku pořádně těší. Vozil prázdný kočár po zahradě a očekával příchod sourozence.

Sympatická Ornella zaplavila sociální sítě dojemnými snímky celé rodiny. Fanoušci nejvíce oceňují Quentinův přístup ke Svenovi. "To je krásné, jak Quentin přijal brášku. Moc vám fandím," píše jedna z komentujících.

"A nechtěli byste si pořídit ještě prcka do třetice? Třeba by vyšla konečně holka," vtipkuje další. Do galerie se můžete podívat na dojemné snímky celé rodiny Koktů.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy