Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Mateřství jim prospívá: Šik Tomešová, rozněžněná Vignerová a půvabná Krejčíková

Zdroj: Mia-PhotoVisage
+ Dalších 6 fotografií
super mámy
Herečka Míša Tomešová (28) je už zkušená maminka a doma má dva malé divoké kluky. Podobně je na tom i hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28), kterou zanedlouho čeká porod druhého miminka. Na rozdíl od dvou oblíbených hereček je mateřství pro modelku Anetu Vignerovou (32) úplně novou zkušeností a podle všeho zvládá všechno s přehledem.

Herečka Míša Tomešová je známá především z Ulice a z Ordinace v růžové zahradě Ještě nedovršila ani třiceti let a už zvládla porodit svému muži dva roztomilé kluky. Podle instastories herečky je s Kristiánem a Jonášem o zábavu postaráno.

I přesto, že je sympatická Míša Tomešová pořád v jednom kole, čas od času si někam vyrazí. V takových výjimečných chvílích to je skutečně pastva pro oči, protože Míša po dvou porodech vypadá naprosto perfektně a na její postavě není prakticky nic znát.

Herečka ale ráda ukazuje realitu podobně jako její kolegyně Aneta Krejčíková, která zanedlouho přivede na svět malému Benovi sourozence. Aneta se nedávno objevila v reklamě na nový projekt Chci si rodit po svém a na svůj první porod si rozhodně nemůže stěžovat.

Novopečená maminka Aneta Vignerová si svůj první přírůstek do rodiny užívá společně s partnerem režisérem Petrem Kolečkem. Ještě před časem na plese řekla, že ještě pořádně neví, do čeho jde. Nyní už mateřství zažívá na vlastní kůži a vypadá senzačně.

Související články

Další články