Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Mateřství jí sluší: Ewa Farna půl roku po narození syna jen září a oslňuje dekoltem

Zdroj: archiv
+ Dalších 16 fotografií
maminka
Ewa Farna (25) je necelý půlrok hrdou maminkou a soudě podle aktuálního snímku, nevypadala snad nikdy lépe. Zpěvačce se po porodu podařilo rychle shodit přebytečná kila, která nabrala během těhotenství. Není tak divu, že se cítí skvěle a odráží se to i na jejím vzhledu...

Populární zpěvačka Ewa Farna si s manželem Martinem Chobotem (30) žijí svůj největší sen – před necelým půlrokem se jim narodil syn Artur a Ewa se poprvé stala maminkou. V rodinném sídle za Prahou si tak užívají pohádkové chvilky.

Zpěvačce se zároveň podařilo shodit všechna poporodní kila. A rozhodně se o ní dá říct, že vypadá naprosto fantasticky. Ewa v minulosti bojovala s nadváhou, a přestože si z toho nikdy nic nedělala, sama jistě moc dobře ví, že když nejsou nadbytečná kila, člověk se cítí svěžeji.

Kromě výchovy syna má Farna pořádně nabitý i pracovní program. Už krátce po porodu se postavila na pódium a nevynechala ani jedno nasmlouvané vystoupení. A právě díky pohybu se jí zlepšila figura. Už se těšíme na další nové fotky, kterými se pochlubí, protože Ewě to vážně nikdy neslušelo víc.

Související články

Další články