Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Mateřství ji nezastavilo: Ewa Farna i s malým synem zvládá jedno vystoupení za druhým

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
PROMĚNA
Nasadila hodně svižné tempo. Přitom teprve nedávno porodila. Řeč je o Ewě Farné, která všem dokazuje, že v roli maminky stíhá naplno i svou práci. Pohybem na pódiu shazuje kila, která v těhotenství nabrala, zpěvem rozdává lidem radost a jako mávnutím kouzelného proutku se z ní stává opravdu krásná maminka.

Mnozí jistě uznají, že Ewa je příkladem toho, že i když máte pár měsíců staré miminko doma, jde zvládnout všechno, co si umanete. Vařit, přebalovat, ale i pracovat... Ewa před dvěma měsíci na svět přivedla krásného syna Artura, chvíli si odpočinula a opět jede na plné otáčky. V posledních týdnech vystupovala v několika městech napříč Českem a pokaždé sklidila odměnu v podobě bouřlivého potlesku nejen za to, co předvedla na pódiu, ale i za to, že jen krátce po porodu už zase své fanoušky zásobuje svým talentem.

Ewa ze svých vystoupení zveřejňuje snímky na sociální síti a sklízí jen pozitivní ohlasy. Mnozí si totiž plně uvědomují, že nadaná zpěvačka by si klidně mohla dát na rok pauzu a starat se jen o svou rodinu. Ale to by nebyla Ewa, která myslí i na své fanoušky. Poslední vystoupení zvládla v Mikulově, Novém Jičíně, Kopřivnici... Je nezastavitelná. A fanoušci pějí na Ewu jen pochvalné ódy.

"Děkujeme, bylo to úžasné," shodují se unisono její fanoušci, kteří si koncerty krásné maminky nenechají nikdy uniknout. Ewa jde všem příkladem, nejen mateřství, ale i hudba jsou pro ni závazkem na prvním místě, které zvládá na jedničku.

Související články

Další články