Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mateřství bez filtru: Alena Šeredová a Jana Doleželová se nebojí ukázat vrásky ani dojetí

Mateřství bez filtru: Alena Šeredová a Jana Doleželová se nebojí ukázat vrásky ani dojetí
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
mateřství
Alena Šeredová (42) si mateřství užívá plnými doušky a svým fanouškům ukazuje realitu takovou, jaká je. A není sama, podobně je na tom Jana Doleželová. Na jejich profilech můžete zapomenout na nastajlované snímky dokonalých rodin, které nezmáhá péče a starost o děti. Šeredová a Doleželová se nebojí ukázat přirozenost.

Půvabná modelka a maminka dvou synů Alena Šeredová (42) přivedla v květnu na svět svého třetího potomka. Dívenka dostala roztomilé jméno Vivienne Charlotte a doma na ni už netrpělivě čekali tatínek a bráchové David a Louis.

"Někdy se sny splní, vítej, princezno," napsala těsně po porodu Šeredová ke snímku s roztomilou dcerou. Bývalá manželka italského gólmana Gigiho Buffona porodila krásnou holčičku italskému miliardáři a dědicovi automobilky Fiat Alessandru Nassimu, se kterým si užívá rodinné štěstí.

Alena patří mezi jedny z nejžádanějších modelek světa a i po překročení čtyřicítky vypadá naprosto senzačně a nebojí se jít s kůži na trh. Na sociální sítě dává snímky bez retuše a ukazuje mateřství se všemi starostmi i radostmi.

Na některých snímcích lze poznat, že je modelka velmi unavená, vyčerpaná, ale šťastná. Podobně je na tom i bývalá Miss a modelka Jana Doleželová (39), která je matkou tříleté Veroniky. Na Instagram nedávno přidala fotku, na které jsou poznat její vrásky a malé nedokonalosti.

Vystudovaná lékárnice ale moc dobře ví, že s blížící se čtyřicítkou jsou vrásky normální a nebojí se je ukázat a dát ostatním matkám jasný vzkaz, že mateřství zkrátka vrásky někdy přidělává a není to vždycky med.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy