Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mateřskou s Beníkem si příliš neužije: Víme, kdy se Krejčíková vrátí do Ulice!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Návrat do Ulice
Postava Anety Krejčíkové (24) z Ulice Gábina Pumrová v úterý nekonečný seriál opustila. Scenáristé ji museli poslat do Berlína kvůli hereččině mateřské dovolené. Maminka malého Beníka ale už teď prozradila, kdy se do seriálu vrátí!

To nebude příliš dlouhá mateřská dovolená! Aneta Krejčíková koncem srpna porodila prvního synka, který dostal jméno Ben. Jelikož se seriál Ulice předtáčí dlouho dopředu, její postava Gábina Pumrová ho opustila teprve v úterý.

Odjela do Berlína, německou metropoli si ale příliš neužije. Pravděpodobně už od února začne nejsledovanější český seriál znovu natáčet, jelikož se má Gábina vrátit ještě před letní pauzou.

„Na jaře jsem v Ulici zase jak na koni! Zatím nevím, jaký příběh mi chystají, ale objevím se ještě před letní pauzou," prozradila usměvavá herečka TV Nova.

Krejčíková si tak nejšťastnější momenty s prvorozeným synem bude muset naplno užívat, tohle období pro ni totiž brzy skončí. Herečka je spokojená, přiznala však, že občas musí bojovat s těžkými chvilkami. „Nejtěžší pro mě jsou asi momenty, když Beník nechce v noci usnout a já jsem po celém dni unavená. To jsou někdy chvíle, kdy jsem opravdu na prášky,“ prozradila nám před časem.

Související články

Další články