Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mateřská podle Lely Ceterové: Retuš dcery, nákupy u Vuittona a vystavování obřího dekoltu

Lela Ceterová s dcerou Lili.
Zdroj: Archiv Lely Ceterové
+ Dalších 6 fotografií
luxus
Slovenská playmate Lela Ceterová, která se stala před Vánocemi maminkou dcerky Lili, je štěstím bez sebe. Užívá si s vysněnou holčičkou každý moment. Logicky jí také často ukazuje na svém Instagramu a je vidět, že ani ne tříměsíční Lilinka svou maminku doprovází na každém kroku. Rozkošná princezna tak začíná okusovat luxusu, který si Lela dopřává.

Lilinka se už může pochlubit první návštěvou luxusního obchodu Louis Vuitton. To se poštěstí v tak nízkém věku málokomu. Partnerka Karlose Vémoly byla zvyklá před porodem na určitý standard, který si chce udržet, i když se stala maminkou. "Taťka nás poslal na nákupy, tak jsem dnes vzala Lilinku poprvé do mého nejoblíbenějšího obchodu Louis Vuitton," napsala plastiková kráska.

Lili v trendu

Lela několikrát přiznala, že se jí od narození dcerky převrátil život vzhůru nohama. Vášeň pro luxus jí však evidentně zůstala. Stejně tak záliba ve velkých výstřizích, ve kterých ukazuje své obří vnady. A u všeho jí asistuje právě Lili.

Sexy blondýna používá často filtry, které její dokonalou tvář ještě upgradují... Ani toho není Lilinka ušetřena a její dětská tvářička se rázem promění v nepřirozené cosi. Toho si všimli i lidé, kteří Lelu sledují. "Vyretušovat dítě, to fakt?" napsal jeden z uživatelů a několik dalších s ním souhlasilo. "No taky si říkám, že vypadá nepřirozeně..., už se na tomhle profilu nedivím ničemu. Barikády z balíků plínek a jiné blbiny," naráží komentující na to, že Lela téměř v každém příspěvku propaguje dětské i jiné produkty.

Na druhou stranu je obdivuhodné, že Lela nespoléhá pouze na to, co jí dá její partner Karlos, a i při mateřské se snaží přispět do rodinného rozpočtu.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy