Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Matěj z Ulice musí občas vypustit démona z klece: Ženský, alkohol, drogy…

+ Dalších 31 fotografií
zpověď
Jakub Štáfek (28) je známý hlavně díky nekonečnému seriálu Ulice, kde hraje dlouhých čtrnáct let. Před nějakou dobou ze seriálu odešel, ale diváci se nemuseli strachovat. Za pár dílů se opět vrátil. Herec od začátku Ulice ušel pořádný kus cesty a v budoucnosti se chce věnovat hlavně práci za kamerou. Štáfek na sebe prozradil také několik pikantností, které jste o něm možná netušili.

Čtrnáct let hraje v seriálu Ulice, který ho prakticky proslavil. Jakub Štáfek rozhodně nezahálí a v současnosti patří mezi naše nejtalentovanější herce. Kromě Ulice ho ale také můžete vídat v seriálu Specialisté nebo jako fotbalovou hvězdu Laviho v seriálu Vyšehrad.

Štáfek se netají tím, že by chtěl přenést příběh Lavického na filmové plátno. Podle hercových slov už je připravený dokonce scénář na celovečerní film. „Byla doba, kdy jsem se dostal do fáze, kdy jsem byl tak vyčerpaný, že jsem si řekl dost, nechám to být. V současné době je to zase otevřené,“ řekl v rozhovoru pro magazín 5plus2.

Kromě herectví se Štáfek chystá na MMA zápas v kleci, na který se poctivě připravuje. Za sebou má už i zápas v boxu, ale jak sám říká, tohle je úplně něco jiného.

Herec se nebál a promluvil také o tom, že umí pořádně upustit páru. „Po zápase v boxu jsem se pořádně opil a na dovolené jsem nedělal nic jiného. Ono je zapotřebí občas vypustit toho démona z klece. A pak je zase dobré ho vrátit. Ženský, drogy není úplně fajn slučovat se sportem. Někdo to umí, ale mně to nepřijde jako ideální cesta,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články