Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Matěj z Nesmrtelné tety se oženil: Tato kráska se stala manželkou Filipa Blažka

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
svatba
Matěj z pohádky Nesmrtelná teta Filip Blažek (45) dnes vlezl do chomoutu. Vzal si dlouholetou přítelkyni Jolanu (39). Ta se ode dneška může pyšnit příjmením Blažková. Pár spolu žije už přes deset let a vychovávají spolu dvě dcery.

Oblíbený herec Filip Blažek (45) se dnes oženil. Informuje o tom Blesk.cz. Svojí dlouholetou přítelkyni Jolanu (39) Blažek požádal o ruku už loni v březnu v romantickém Římě… K veselce došlo ale až nyní. Svatbu měli jako z pohádky, své ANO si řekli na zámku Jánský vrch v Rychlebských horách. Filip tak mohl v zámeckém prostředí zavzpomínat na natáčení pohádky Nesmrtelná teta, která herce proslavila.

Novomanželé spolu mají dvě dcery Johanu a Filippu, které na svatbě nemohly chybět. Mimo ně bylo pozvaných přibližně osmdesát hostů. Je tedy podivuhodné, že všichni svatebčané drželi jazyk za zuby a svatba tak proběhla tajně bez médií.

Zajímavé je, že herec dlouhou dobu o své přítelkyni mluvil jako o své manželce. V roce 2011 dokonce svatbu potvrdil. Od loňského března je však jasné, že pár spolu žil dlouhá léta na hromádce. Filip je známý ze spoustu úspěšných seriálů, například Přešlapy či Černé vdovy.

Novomanželům přejeme hodně štěstí.

Související články

Další články