Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Matěj Jordán z Ulice to dokázal: Dostal do postele labilní pradlenu, které přejel tátu

+ Dalších 43 fotografií
ULICE
V Ulici se nám začíná rýsovat nový trojúhelník. Martin Maléř, žena Veronika a číšnice Šárka jsou dobře známou a provařenou trojicí, která se tak nějak už pěkně dlouho plácá na jednom místě a nikdo z aktérů se k ničemu nemá. Nyní se ale objevila další nenápadná trojka, která způsobí v seriálu pořádný šrumec.

Milenecký vztah Martina Maléře a číšnice Šárky zná už snad každý divák seriálu Ulice tam i zpátky. Nadsamec Maléř, který je dost chlap na to, aby souložil za rohem s číšnicí a doma večer manželku, ale zas malý chlap na to, aby Veronice přiznal nevěru a řekl, že už to mezi nimi nemá holt cenu.

Tenhle trojúhelník se stává být poněkud nudným, protože se tam prakticky nic neděje a už několik dílů se stojí na jednom a tom samém místě. Místo toho pomalu, ale jistě vzniká nová trojka. Martin Jordán si občas zašpásuje s Alenou, kterou ale nepovažuje za svoji přítelkyni.

Chudák Alena má o jejich vztahu trošku jiné představy než Matěj. Ten se patrně až po uši zamiluje do labilní zrzky, které skoro zabil tátu, a pak se měsíc snažil rozvážet vyprané hady po městě, než konečně zrzavou pradlenu dostal do postele.

I když tomu téměř nikdo nevěřil, Jordán to dal. Problém nastává ve chvíli, kdy má v posteli nahou vyplašenou pradlenu a za dveřmi pořádně napruženou Alenu.

Související články

Další články