Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Matěj Jordán z Ulice je jako kanec v říji: Tyhle mladé slečny, ale i vyzrálá dáma, mu prošly postelí

Matěj Jordán z Ulice je jako kanec v říji: Tyhle mladé slečny, ale i vyzrálá dáma, mu prošly postelí
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
ULICE
Herec Jakub Štáfek (29) je oslavován hlavně díky svému triumfu v sobotním zápase v MMA v O2 aréně. Štáfek je ale známý jako herec ze seriálu Ulice, kde hrál dlouhých čtrnáct let postavu Matěje Jordána. Nedávno se seriálem rozloučil, ale nikdo neví, zda je to už definitivní nebo se opět někdy vrátí. Pojďme se podívat na to, kolik žen prošlo Matějovi postelí během jeho působení v Ulici, když nebudeme počítat románky na jednu noc. To bychom se totiž nedopočítali.

Adriana

Adriana Pešková byla Matějovou první velkou láskou. Byly chvíle, kdy by Matěj udělal cokoliv, aby mohl být po boku krásné Adriany, která měla sen stát se modelkou. Všichni Matěje od nerozvážné a problémové Adriany zrazovali, ale on neviděl a neslyšel.

Nikdo mu ale neodpáře, že o své panictví přišel právě s Adrianou Peškovou, se kterou se později rozešel a dobře udělal. Blonďatá Adriana byla jeho první holka, se kterou chodil před čtrnácti lety, ale jeho současné partnerce podobná rozhodně není.

Gábina

Možná mnozí z vás zapomněli, že nejlepší kamarádka Terezy Jordánové chodila s Matějem Jordánem. Pravdou je, že si to ale myslela jenom Gábina a jejich společnou budoucnost si malovala až příliš růžově.

Matěj měl zpočátku o Gábinu velký zájem a dokonce došlo i na sex. Po nějaké době se celý vztah s Gábinou Matějovi rozležel v hlavě a došel k názoru, že má Gábinu rád jenom jako kamarádku, i když to všechno okolo bylo hezké. To se tehdy horkokrevné Gábině neposlouchalo vůbec dobře.

Thea

Thea byla na první pohled nádherná a rozkošná holka. Není divu, že se do půvabné slečny z kolotočářské rodiny Matěj okamžitě zamiloval. Nejdříve to zkoušel na starší sestru Libušku, ale ta Matějovi napoprvé odolala.

A tak Matěj zalovil u mladší They, kde byl úspěšný. Kdyby s ním v té době tak necloumaly hormony a kdyby Thea neměla takové zábrany v posteli, možná by jim to vyšlo. Ale Thea byla příliš velká puritánka a to Matěj nehodlal akceptovat.

Libuška

Když se Matěj rozešel s Theou, přece jenom to zkusil na její starší sestru Libušku a tentokrát uspěl. Randili spolu zpočátku tajně a to je hrozně vzrušovalo. Jakmile se rozhodli, že se svým vztahem půjdou ven, tak si prošli doslova peklem, a to nejenom ze strany ublížené They, ale také kvůli velkém věkovému rozdílu.

Matěj později zjistil, že v osmnácti letech vychovávat pubertálního kluka a vydělávat na rodinu je pro něj příliš. Vztah se starší Libuškou nevyšel a všichni to moc dobře věděli mnohem dřív.

Andrea

Po rozchodu s Libuškou byl Matěj hrozně nešťastný. Dost pil a obšťastňoval jednu sukni za druhou. Nějakou dobu se u něj doma zdržovala sympatická blondýna Andrea, která rozhodně nepatřila mezi ty nejmladší.

U Matěje se ohřála jen párkrát. Poté totiž pochopil, že by možná mohl hledat štěstí jinde než u takto vyzrálých žen.

Katarína

Katarína je prozatím poslední Matějovou partnerkou a doufejme, že jim to vydrží. Matěj s ní totiž čeká dítě a po všech těch peripetiích by měl být rád, že to takto dopadlo. Katarína je sice buranka ze Slovenska a pradlena v jednom, ale v posteli a na výchovu dětí bude dobrá.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy