Není snad nikdo, kdo by nesledoval víkendový magický úplněk. Nicméně někteří měli to štěstí, že sílu tohoto přírodního jevu měli zpestřenu o festivalovou atmosféru Keltské noci. Velká zářivá koule na nebesích, horská nadmořská výška, vychlazené pivko a decibely hudby pod kůží, tak vypadal krkonošský Harrachov v čele s kapelami Tři sestry, Wohnout a Krucipüsk.

Extra pro eXtra.cz nám poskytl interview zpěvák kapely Wohnout Matěj Homola (41), který nám prozradil, jak žije, co plánuje a kde ho příště věrné fanynky mohou vidět.

Matěj coby frontman kapely, ale hlavně i velký cestovatel je nekonečný svobodomyšlenkář. Kapela, motorka a Indie jsou nyní jeho filtry pocitu štěstí. Wohnouti teď však dokončují po třech letech novou desku, která jim kromě nových songů přináší také sblížení. Kluci z kapely prý neprožívají žádné ponorky, a dokonce sdílejí svačiny (ne, ženy ne). Zpěvák na sebe prozradil, že má celý život jedny velké prázdniny, kde nyní pracuje jen o víkendech a v týdnu relaxuje na motorce či s kamarády na vodě. K tanci a poslechu můžete Matěje a skupinu Wohnout potkat v „pracovním“ víkendu již tento pátek na Woodstock.

PS: Řízek s chlebem si neberte, svačin bude dost!