Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Matěj Hádek na scéně! Plekanec neunesl tajné návštěvy u Lucie doma! A přišla žádost o rozvod

Vztah skončil kvůli Hádkovi?
+ Dalších 14 fotografií
O tom, proč šli Tomáš Plekanec (35) a Lucie Vondráčková (38) od sebe, už se popsaly stovky papírů a webových stránek. Jenže informace, kterou redakce eXtra.cz nyní získala z hokejistova okolí, hovoří o tom, že za vším ve skutečnosti má být nikoli nevěra hokejky, ale prý spíš až příliš mnoho Lucčiných styků s hercem Matějem Hádkem (42).

Naši redaktoři hovořili s člověkem, který má velmi blízko k Tomáši Plekancovi. A jeho informace jsou hodně zajímavé. „Matěj Hádek v poslední době chodil až příliš často domů přímo k Lucii Vondráčkové. Pro Tomáše to byla poslední kapka. Naštval se a podal žádost o rozvod,“ uvedl k ostře sledovanému rozchodu.

Může se samozřejmě jednat o pravdu pravdoucí stejně jako o slepou kolej, nicméně kolikrát se i ty nejméně pravděpodobné konstrukce ukázaly jako nejpravdivější. Až čas ukáže, zda Lucie a Matěj jsou jen kamarádi, nebo přeskočila jiskra…

Matěj Hádek je charismatičtější a sympatičtější z dvojice hereckých bráchů, hodně hraje pro televizi i film, díky specifickému hlasu ho ale často slýcháme i v dabingu. Je to fešný sympaťák a k Lucii by se hodil.

Kontaktovali jsme také Lucii Vondráčkovou. A ta přiznala, že Matěje Hádka dobře zná…

Redakce eXtra.cz nyní zpracovává exkluzivní vyjádření zpěvačky Lucie Vondráčkové (38) a v nejbližší době vám ho přineseme.

Mohlo by vás zajímat

Další články