Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Máte vyvinutější hrudník a trápí vás potůčky potu? Tenhle ručník vyřeší váš problém a pozvedne vaše kvality!

Ta Ta Towel baví internet a ženy ho milují!
Zdroj: ta ta towel.com
Myslíte si, že si děláme legraci? Ani omylem! Do revolučního ručníku Ta Ta Towel jsme se zamilovaly! Pokud jste žena kyprých tvarů, především pak v oblasti hrudníku, tento výrobek je pro vás na léto nutností. Dejte sbohem čůrkům potu, které vás doteď trápily!

Vypadá trochu jako šála a trochu jako podprsenka, ale je to poctivý ručník z velmi savého materiálu. Konce se dají zaháknout za vnady a nejen že je pěkně pozvednou, ale zároveň sají pot. Jak praktické!

Můžete jej nosit do fitka, jen tak na doma nebo klidně i na ulici, pokud se odvážíte. V letním pařáku vám ho budou určitě všichni závidět! Tuhle novinku si nemohou vynachválit ani kojící maminy. Pro ty se stal Ta Ta Towel nezbytnou pomůckou, kterou už nedají z ruky, respektive z prsou. Mateřské mléko jim nenechává stopy na oblečení a zároveň jsou vždy připraveny k akci.

Navíc pokud s tímto praktickým módním doplňkem vyrazíte na koupák, každá vám ho bude závidět. A jestli stále váháte, měly byste vědět, milé dámy, že vyvinutější ženy po celé Americe jsou z Ta Ta Towelu přímo nadšené právě proto, že je nejen praktický, ale hlavně pohodlný!

Související články

Další články