Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Máte už svou belfie fotku zadečku? Den selfíček je tu! FOTOGALERIE

Zdroj: profimedia /instagram
+ Dalších 12 fotografií
Selfie fotky jsou oblíbené všude už několik let. Co však takové belfie? V oblibě tento styl focení mají hlavně žhavé hvězdičky červeného koberce a fanynky Instagramu, které se rády nakrucují před zrcadlem s foťákem v ruce. Stále nevíte, jak na to? Čtěte dál a my vám tento superžhavý trik prozradíme!

Selfie fotky jsou již dávno za zenitem, BELFIE trhá rekordy! Že nevíte, o co se přesně jedná? Je to zatraceně jednoduché. V angličtině je to spojení dvou slov butt (zadek) + selfie.

Princip těchto peprných snímků tkví v tom, že neukazujete obličej, jak jsme všichni zvyklí, ale tu část těla, na kterou si všichni sedáme. Tudíž zadeček. A nejlépe hezky ve spodním prádle, aby všechny proporce vynikly.

Tento trend přinesla hlavně Kim Kardashian se svou pověstnou zadnicí. Hvězdička reality show se vždycky ráda chlubila svým velkým zadkem na sociální sítích. Mnohé ženy chtěly vypadat jako ona, tak začaly také fotit své odhalené půlky... Své monstrum ráda ukazuje i Nicki Minaj.

Snímky mají svou oblibu nejen u chlípných dolňáků, ale také u dívek, které rády cvičí. Fitness dívky tak ukazují, jak ve svém tréninku postoupily a pořádně si vyrýsovaly muskulaturu hýždí.

Milé dámy, co na tento trend říkáte? Už jste si ho zkusily, nebo vám to přijde nepřípustné?

Související články

Další články