1. Když je partnerovi zima, je to trochu problém

Kdybyste to náhodou netušili, tak muži mají v zimě takový malilinkatý problém. Ano, lehce se jim zcvrkne jejich chlouba a vy z ní pak nevymáčknete vůbec nic, leč se sebevíc snažíte. Takže pokud ho nechcete sedřít z kůže, navrhujeme sex ve vířivce.

2. Titanic už někdo natočil a neskončilo to happy endem

Jack a Rose si také užívali v autě v minus dvaceti a jak to dopadlo. Někteří z nás jsou dodnes traumatizováni, že krutou smrtí zahynul Jack a ne Rose a ani mu to nevyneslo Oscara. Nicméně pravdou je, že můžete pekelně prochladnout a opravdu si přivodit vážné zdravotní potíže.

3. Baterie se dá vybít

Teď nemluvíme o baterkách ve vibrátoru, i když to je také poměrně vážný problém. Mluvíme o baterii v autě, pokud ji necháte zapnutou po dobu vašich radovánek, aby vám bylo teplo, což udělá většina lidí, baterie se může vybít. Při čekání na odtahovku doporučujeme navázat tam, kde jste přestali, protože tentokrát vám to může zachránit život.

4. Nastydnou vám místa, která nechcete

Pokud kvůli jednomu dobrodružství skončíte mrtví na spodek, je to jenom vaše vina! Obnažíte-li své pohlavní orgány v tomto počasí, nedivte se, když si přivodíte zánět močového měchýře, nebo v případě dam, vaječníků. Upozorňujeme, že potom si pravděpodobně nějakou dobu nevrznete.

5. Hlavně nenápadně

Když venku mrzne až praští, málokdo si vyrazí do přírody na piknik a nechá nastartované auto. Je tedy velmi pravděpodobné, že si vás všimne náhodný kolemjdoucí jedinec a čistě z dobroty srdce přispěchá na pomoc. Proto doporučujeme tyto aktivity především exhibicionistům.