Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máte také své sexuální rituály? Tyhle 4 věci dělá každá z nás!

Jak dojde na sex, je každá z nás stejná. Chce být co nejvíc sexy, uvolněná, rajcovní, no prostě ta nej. Přestože muži si toho možná nevšimli, my ženy máme své sexuální rituály. Víte, o kterých je řeč?

I když je každá z nás jiná. Jedna sex miluje, druhá ho bere jako nutné zlo a třetí se mu radši vyhýbá, pokud dojde na věc, máme pár záchytných bodů, od kterých se všechny odpícháváme. Jsou totiž okolnosti, za kterých se nemilujeme, i kdybychom na to měly sebevětší chuť. Víte, na čem se všechny ženy shodnou a jaké 4 věci všechny spojují?

1. Bez sprchy nic nebude

I kdyby mělo jít o poslední sex v životě, bez sprchy to nezvládneme. Není totiž horší představa, než že nebudeme tam dole zrovna vyvoněné. Přestože chlapi s těmito věcmi většinou nemají problém a nad něčím, jako je hygiena, vůbec nepřemýšlí, pro nás ženy jde o věc číslo jedna.

2. Občas je nezbytné předstírat

Neděláme to, protože jsme mrchy, ale proto, abychom vám zachovali vaše sebevědomí. S ženským orgasmem je to někdy složité, a tak vás nechceme vystavovat častému zklamání. Proto občas hekneme trochu mimo a svůj vrchol předstíráme. Každá z nás je takovou malou oscarovou herečkou.

3. V sexu vidíme lásku

Ať si každá říká, co chce, žena prostě není nastavená jako muž a sex bez lásky je pro ni stresující a rozhodně si ho neužívá tak jako muž. Pokud tedy podlehneme někomu, můžete si být jistí, že k němu cítíme trochu víc než pouhou chemii. Pokud tedy nejsme po dvou lahvích vodky a jednom brku, pak se z nás stávají muži.

4. Milujeme líbání

Žena bude do milování vždy vkládat citově zabarvené prvky, jako jsou líbání a objímání. I když to má ráda trochu ostřejší, nikdy nezapomene na pořádně vášnivý polibek, a tak se nebojte ženu líbat a líbat, příjemně ji to navnadí.

Související články

Další články