Sny nás všechny nejen posouvají kupředu, dávají nám i naději a smysl žít. Pokud se ještě k tomu splní, dostáváme se do absolutní euforie a naše tělo je zaplaveno štěstím. Pokud tedy nechcete usnout na vavřínech a chcete si přát aktivně, vyzkoušejte tento jednoduchý návod.

  1. V první řadě si ujasněte, co doopravdy chcete a po čem sníte. Pokud vám totiž přijde sen nereálný, není ani možné, aby se vám splnil. Zvažte tedy, jestli je vaše vysněná věc nebo osoba skutečně tak nepostradatelná.
  2. Poté, co si rozmyslíte, jestli je váš sen opravdový, v duchu si ho co nejblíže specifikujte. Představujte si moment, kdy se vaše touha vyplní, snažte se už nyní cítit emoce radosti a štěstí.
  3. Důležitou součástí tohoto návodu je věřit. Věřte, že se vám sen vyplní. Už v době, kdy jste vyslali do vesmíru myšlenku s přáním, se váš sen začal plnit. Nesmíte být ovšem na pochybách, to si pak své snění jen blokujete.
  4. Mějte na paměti, že cesty k dosažení snů jsou různé. Někdy se vaše přání splní hned, jindy to trvá trochu déle. Buďte tedy otevřeni všem kanálům, které vám můžou sny uskutečnit.

Sny jsou způsobem, jak zůstat i v dospělosti malými dětmi. Je to prostředek relaxace i úniku od těžkého života. Nebojte se snít a od teď už aktivně, takže dosáhnete i proměn vlastního života.