Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Máte strach z nevěry? Tohle je 7 jasných signálů, že vás partner podvádí!

Na nevěru se dá přijít…
Nevěra je něčím, co může totálně pohřbít vztah či manželství, jsou ale i takové páry, jejichž vztah to může posílit. Ovšem nevěra je obecně něčím, co důvěru k druhému partnerovi podlomí. A jak vlastně poznáte, že vás partner podvádí s někým jiným? Pojďme si ukázat 7 indicií v chování partnera, které by mohly nevěru hladce odhalit...

Často přemýšlíte o svém partnerovi, zda vás ještě miluje a tajně nespřádá plány, jak vás opustit? Možná jste paranoidní a nebo k tomu máte opravdu důvod. Nevěra je častým důvodem rozpadu partnerství a hodně bolí. Těžko jí lze zabránit, ale na druhou stranu být s někým, kdo se více věnuje někomu jinému než vám, moc smysl nedává. Jak tedy partnerskou nevěru odhalit? Tohle by vám mohlo pomoci.

  1. Partner má telefon v ruce častěji, než míval obvykle. Neustále si s někým píše nebo volá. Mlží s kým a rozhodně ho nenechá bez dozoru.
  2. Jeho vzhled začíná být na prvním místě. Pečuje o sebe více, než tomu bylo v minulosti.
  3. V práci začal být více než doma. Domů přichází pravidelně pozdě a své pozdní příchody omlouvá tím, že hodně pracoval.
  4. Má větší touhu po sexu, kdykoliv vás vidí. Pokud někoho má, mohlo mu to značně zvýšit hladinu testosteronu.
  5. Osobní finance začínají být tématem, o kterém se nerad baví. Když dojde na řeč o penězích, přesměruje téma. Začne prosazovat názor, že by každý měl mít svůj vlastní rozpočet.
  6. Hádky začínají být na denním pořádku. Nejlepší obranou je totiž útok. Když začíná mít pocit viny, snaží se ji hodit na vás.
  7. Začíná být hodně náladový a nestálý. Přestáváte poznávat člověka, se kterým vše bylo doposud zcela jiné.

Související články

Další články