Rhodos

Rhodos je úplně mimo všechna dění a jedná se o klidný ostrov, který je velmi oblíbený. Nepotkáte tam ani uprchlíka, natož teroristu. V noci se můžete sami procházet po ulici a nehrozí vám, že by vás někdo unesl nebo přepadl. Pokud pojedete na Rhodos, zřejmě si vaši dovolenou užijete bez stresu.

Kanada

Teroristé útočili v Evropě, Tunisu, Egyptě i Americe. Není ale známo, že by se něco mělo dít v Kanadě. Kanada navíc zesílila boj proti terorismu, takže jste tam hlídaní skoro na každém kroku. Navíc je tam pro teroristy moc velká zima.

Chorvatsko

Chorvaté jsou proti všem uprchlíkům, teroristům a Arabům. Takže Chorvatsko je nadále bezpečnou zemí pro turisty. Na ulicích hlídkují jak chorvatští, tak čeští policisté a nikdo jim nepronikne mezi prsty.

Rakousko – Tyrolsko

Když vyjedete k našim sousedům do hor, také tím rozhodně nic nezkazíte. Možná tam nepotkáte ani živáčka, natož nějakého teroristu. Navíc si užijete krásná jezera a hory a nadýcháte se čerstvého vzduchu.

Slovensko

Slovensko zůstává i nadále bezpečnou zemí. Nejsou tam žádné strategické cíle, na které by mohli teroristé zaútočit. Muslimové tam nemají řádnou komunitu a Slováci jsou pro ně nezajímaví, stejně jako Češi.

Maledivy

Tato dovolená možná bude trochu dražší, ale rozhodně vám tam nic nehrozí. Pro teroristy je to daleko, měli by problém s vízem, a že by se tam nechal někdo zradikalizovat, je také malá pravděpodobnost. Vzhledem k tomu, že je tam teplo a sluníčko, lidé jsou spokojení a nemají důvod se nechat zradikalizovat.