Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Máte rádi sex ve sprše, ale nechcete při něm přijít k úrazu? Tady je 6 tipů, jak správně na to!

Nebojte se, určitě to zvládnete i vy!
Také si rádi užíváte žhavý sex ve sprše? Nejste jediní. Bohužel spousta lidí jej odmítá praktikovat právě z toho důvodu, že nechce přijít k úrazu. Pokud je to i váš případ, nebojte se, máme pro vás pár tipů, které vám situaci ulehčí a nebudete muset od svého oblíbeného koníčku upustit.

1. Kloužete a padáte

K dostání je v dnešní době spousta protiskluzových koberečků nebo držadel do sprchy, se kterými snadno zamezíte pádu. Budete se mít tak o co zapřít nebo přidržet. To se hned bude lépe sexovat, když nebudete klouzat jako slimák.

2. Mýdlo všude

My víme, kdo maže, ten jede! Ale jsou místa, na která by se vaše mýdlo dostat rozhodně nemělo. Mýdlo ve vagině totiž může způsobit infekci a to vám za to opravdu nestojí. Nemíchejte dvě věci dohromady. Nejprve se pořádně vyřáděte a až potom proveďte osobní hygienu. Ušetříte si tak spoustu problémů.

3. Jste úplně mokrá, ale ne tam, kde máte být

Pokud nejste vlhká uvnitř, nic si z toho nedělejte a rozhodně se nesnažte svoji vaginu utopit abnormálním přívalem vody. Raději sáhněte po lubrikantu. S ním docílíte toho správného promazání vašeho muffinu a ušetříte si tak čas i rozmočenou vaginu.

4. Nechcete plýtvat vodou

Trvá vám příliš dlouho, než jste připravena k sexu? Rozehrajte svoji předehru raději na suché půdě. Ve sprše se potom můžete věnovat samotnému aktu nebo následné dohře a mazlení.

5. Málo místa

Přijde vám, že je sprchový kout příliš úzký pro většinu pozic? Jednoduše se na sebe trochu přimáčkněte, uvidíte, že to bude mít svůj efekt. A při pozici zezadu určitě není potřeba tolik prostoru.

6. Prostě vám to nejde!

Pokud vám penetrace ve sprše stále nejde, jsou i další způsoby, jak potěšit partnera. Orální sex je na to naprosto ideální. Vzájemná masturbace také není k zahození nebo můžete vyzkoušet jednu z moderních vymožeností, kterou jsou voděodolné vibrátory. Určitě nebudete litovat.

Související články

Další články