Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Máte rádi sex před publikem? Vyzkoušejte Air Sex. Vše má ale háček!

Amerikou se valí nová vlna Air Sex. Jde vlastně o sex, ale bez sexu. Lidé sténají, křičí, chvějí se. Vše jako u sexu. Děje se to před zraky ostatních a vy si to určitě moc užijete. O co vlastně jde?

Lidé jsou na pódiu a stovky ostatních čekají na jejich výkon. Když se to spustí, začnou se svíjet, hekat, sténat, dělají všechno tak, jako by dělali se svým partnerem v ložnici. Napodobují tak líbání, lízání, honění i kouření.

Všechny jejich pozice a pohyby vypadají hodně vtipně, když to vlastně dělají jenom jako. Jsou totiž oblečení. I když někdo se během vystoupení i svlékne, ale rozhodně to nesmí působit jako porno.

„Mít zkušenosti s reálným sexem pomůže, ale nedostatek sexu dá vašemu představení zase víc naléhavosti,“ řekl spoluzakladatel Air Sex Championships Brock Laborde.

Air Sex vznikl díky jednomu nevinnému videu. V roce 2007 natočila video parta osamělých japonských mužů bez partnerek. Nápadu se chytli Tim League, komik Chris Trew a Brock Laborde, a tak vznikl Air Sex.

Tato soutěž v Americe láme rekordy a je hodně oblíbená. Ještě aby ne, účastníci se vyřádí a také se hodně zasmějí. Lidé byli zvědaví, ale nikdo netušil, do čeho jde. Zakladatelé s tím tak všechny museli seznamovat.

Soutěže se můžou zúčastnit jak zkušení, tak i panny a panici. Fantazii se totiž meze nekladou. Tato show má být sexuálně pozitivní komediální show, která má za účel pobavit. Pokud se na pódiu objeví až moc vulgární nebo urážlivé projevy, publikum účastníky vypíská. Show se můžou zúčastnit jak homosexuálové, heterosexuálové, lidé s transgenderovou orientací, mladí i staří.

Při show lidé čerpají z vlastních zkušeností. Čím více mají reálného sexu, tím se jim to bude hodit na pódiu. Prostor ale mají i panny a panicové. Ti můžou využívat sexuální frustraci a čerpat z ní vášnivost.

Mohlo by vás zajímat

Další články