Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

MÁTE RÁDI SEX BEZ KONDOMU? Až se vám z očí stane krvavá louže, tak se nedivte!

+ Další fotografie
Pokud si myslíte, že sex bez kondomu je fajn, tak se dobře podívejte na fotky pod článkem. Vyplaší vás to tak, že si prezervativ začnete brát i při líbání. Podívejte se, co s vaším tělem udělá kapavka.

Paní Jana si kapavkou prošla a svěřuje nám svůj příběh. Nejdříve měla co dělat, aby po psychické stránce ustála manželovu nevěru, a potom přišla další rána: „Máte kapavku!“ Janu by nikdy nenapadlo, že ji může něco takového potkat.

S manželem Petrem byli tehdy ideální pár. Milovali se a byli šťastní. Narodily se jim dvě krásné holčičky. Byla to láska jako trám! Petr po svém povýšení v práci chodil pozdě domů, ale vynahrazoval to celé rodině o víkendech. Byl velmi pozorný, pořád nosil nějaké dárky a chystal překvapení. I jejich sexuální život byl v rovnováze. Janu by nikdy nenapadlo, že to, jak se Petr ke všem láskyplně chová, by mohlo být kvůli špatnému svědomí z nevěry. „Petr měl milenku, jak jinak než kolegyni z práce, a já se to dozvěděla tím nejhorším možným způsobem. Od své gynekoložky! Ta mi po preventivní prohlídce volala, ať se co nejdříve dostavím do ordinace. Bylo mi hrozně!“ vypráví smutně Jana. Doktorka svěřila Janě výsledky testů, byla to kapavka! Ženě se ulevilo, že to není nic vážnějšího, ale bylo jí trapně. Doktorka se musela ptát, s kým, kde a kdy měla sex. Jana ji ubezpečovala, že spala posledních 10 let jen se svým mužem. A pak jí to došlo! Byl jí nevěrný! Nejdřív zapíral a vůbec nevěděl, že má kapavku taky, a pak vše přiznal.

Jana s ním nepromluvila celé tři měsíce, i když se pořád omlouval a každý den nosil kytky. Po delší době ale stejně podlehla a odpustila mu. I přesto se ale zařekla, že už nikdy nebude spát se svým mužem bez ochrany.

Žena chce vzkázat ostatním, aby zbytečně neriskovali. Kapavka je nejrozšířenější sexuálně přenosná pohlavní nemoc na světě. Způsobuje ji bakterie Neisseria gonorrhoeae.

Příznaky se projevují hnisavým zánětem vylučovacího a pohlavního ústrojí. Stává se, že zasáhne i konečník nebo hltan a spojivky. Na léčbu jsou předepisována antibiotika. Kapavka musí být poctivě vyléčena.

Ještě pořád chcete riskovat a užívat si sex bez ochrany? Následující fotky vám dokážou, že kapavka není sranda!

Mohlo by vás zajímat

Další články