Modrá je dobrá. A spousta lidí ji miluje. Je to barva nebe a vody, je jemná, symbolizuje uvolnění, spolehlivost a soulad. Díky modré barvě můžete v interiéru vytvořit velmi uklidňující a pohodovou atmosféru. Do bytu se pak budete rádi vracet a celé večery budete trávit kde jinde než ve vašem modrém obýváku či ložnici.

Modrá je totiž barva, která se hodí opravdu do všech místností. Podívejte se na fotografie, které těsně před Vánocemi pořídil nizozemský fotograf Jeroen van der Spek. Už samotný pohled na ně v člověku vyvolává pohodu a klid.

V předsíni vás zaujme určitě úchvatný kovový svícen a nábytek s nádechem industriálu. V obývacím pokoji si zase všimnete koberce z ovčí kůže, vintage stoličky, velkého krásného zrcadla a stylového konferenčního stolečku. Jakmile se v takovém krásném obýváku posadíte, už nikdy nebudete chtít odejít.

Kuchyně je laděná také celá do modra. Trochu připomíná mořský svět nebo místo někde u moře. V malé prosklené skříňce jsou uloženy porcelánové misky, talířky a šálky. Hned máte chuť si v ní udělat dobrou kávu nebo chutný mořský pokrm.

V jídelně se můžete posadit kolem širokého stolu a dopřát si tak pořádnou hostinu se svými přáteli a rodinou. Celkový dojem podtrhují dřevěné sloupy a skvěle zvolené doplňky.

A teď je na řadě to skoro nejdůležitější – ložnice. Ta musí být pohodlná, útulná, aby se nám tam dobře spalo a ráno jsme se budili s úsměvem. A právě taková je ložnice na fotografii. Dominuje jí velká manželská postel s nebesy. Za pozornost stojí také vintage lavice, která plní funkci nočního stolku. Spát se vám tam bude jako v bavlnce.